Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középső csoport előtt is kell...

Középső csoport előtt is kell egészséges igazolás az orvostól?

Figyelt kérdés

Nem szóltak róla, én meg múltkor elfelejtettem megkérdezni, mikor bent voltam. Azóta vagy nem veszik fel a telefont, vagy foglalt...

Nálatok, hogy van?


2012. aug. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen kell. Minden gyereknek kell, a nagycsoportosoknak is, meg a középsősöknek is, meg a kicsiknek is.
2012. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kellett én meg is kérdeztem, csak a kiscsoportba kellett. De ezek szerint változó, így javaslom, próbálgasd azért őket telefonon elérni.
2012. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is hallottam ezt is, azt is. A baj az, hogy nálunk ilyenkor csak a betegrendelésre lehet menni, azt meg érthető okok miatt nem szeretném. Ráadásul nincs külön helyiség az egészséges gyerekeknek (ez olyankor is gond, amikor betegség után megyünk vissza igazolásért...)

Ráadásul az orvos MINDIG késik fél órát, így azt sem tudom megtenni, hogy korábban odamegyek, mert mire megjön, tele van a váró betegekkel...

2012. aug. 30. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült utolérni az óvónénit, és nem kell igazolás középsőnél :)
2012. aug. 31. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!