Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús anyukák, nincs valami jó...

Fiús anyukák, nincs valami jó házi praktikátok letapadásra?

Figyelt kérdés

bocs, hogy hülyén írtam ki a kérdést, nem engedte másképp :)

kisfiamnak picit még le van tapadva a fütyijén a bőr, tényleg csak egy pici kellene még, de mivel már szobatiszta a dokink 2 hónap múlva fel fogja rántani ha addig nem javul a helyzet. én ezt nem szeretném, nincs valami házi praktika, valami vény nélkül kapható kenőcs vagy valami ami segítené a felengedést?


2012. aug. 31. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden fürdetésnél húzogasd hátra, hátha megindul...De ha felrántja az se világvége, mi már körülmetélés előtt álltunk, mikor másik helyen írtak krémet, majd pár hét múlva felrántotta a doki...De hozzáteszem, nálunk nagyon le volt tapadva.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

persze, rendesen mossuk, ő is magának, majd azért én is hátrahúzom és lelötybölöm nehogy fürdetős maradjon, de már 2 éve itt tartunk és nem akar az a kicsi felengedni :(

gondoltam körömvirágkrémmel esetleg megpróbálhatnám fellazítani, azt itt olvastam most, hogy ajánlották, nem tudom... jó lenne valami hatásos módszer, hogy fájdalom nélkül megússza

2012. aug. 31. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából, ami krém azt nem kenném rá neki, mert azok a steorid tartalmúak, az elvékonyítja a bőrt és hátra lehet húzni. Mi most megyünk a harmadik hátra húzásra 22 hónapos a fiam, pedig rendesen húzogatjuk neki , de mivel van egy kis fitymaszűkülete, mindig visszatapad. :(
2012. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és utána hogy érzi magát a fiad? fáj neki a pisilés, fürdés? nagyon megviseli?
2012. aug. 31. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen fáj Neki a pisilés, kb aznap, másnapra már nem fáj. Megpróbáljuk a műtétet elkerülni így.
2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ftorocort kenőcs és fürdéskor hátrahúzás. Mikor a 2 éves státuszra került sor, kisfiamnak szintén csak kicsit volt már letapadva. A doktornőnk szintén felrántja 2 éves státuszon, ha még nem ment addig. Viszont én megkértem, hogy ne tegye, eddig is gyönyörűen eljutottunk, várjunk még. Mondta, hogy akkor Ftorocorttal kenjem fürdés után. Nagyon szépen fel is jött. Csak aztán figyelni kell, nehogy ismét letapadjon. Minden fürdéskor "tornáztatni" kell ezért. Szóval én nem engedtem,hogy felrántsa a doki, ez egy iszonyú traumával és fájdalommal jár.
2012. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt jó tudni, hogy a ftorocort a letapadásra is jó, mi kb 3-4 hete használjuk, fitymaszűkületre kaptuk. Az én kisfiamnak meg sem mozdult rajta a bőr, kb 1 hét használat után, szépen megoldódott a szűkület, simán vissza lehetne húzni neki, ha nem lenne letapadva az egyik oldalon. A másik oldal gyönyörűen visszajön neki. Akkor én nem hagyom még abba a kenegetést, hátha a letapadásban is segít.

Osztom az előttem szóló véleményét, inkább a krém, mint egy fájdalmas felrántás.

Viszont ezt úgy tudom, csak receptre adják ki, nekünk a gyerekorvos írta fel!

2012. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6.vagyok: igen, receptre adják ki.
2012. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!