Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudnám kicsalogatni?...

Hogyan tudnám kicsalogatni? Valami házi praktikátok nincs? Amúgy nem lusta lány mert sokat mozog de nem akar kijönni.

Figyelt kérdés
15.ére vagyok kiírva. Teljesen zárt vagyok még a kicsi fejes szépen beállt már de a doki azt mondta még várat magára. 15.étől meg a kórházba kell mennem kétnaponta vizsgálatokra. Azt nem is fogom tudni megoldani. BKV-val nekem már messze van és nincs aki vigyen kocsival.
2010. márc. 11. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam, és ezeket mondta adoki: szex, takarítsak, pakolásszak, sétáljak, fürödjek meleg vízben...egyik sem jött be, egyik nap magától mégis elindúlt, amikor ő úgy gondolta.
2010. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is 15.-re vagyok kiírva a mensi szerint,de előbb fogant.Ma kéne megszületnie,de úgy érzem,esze ágában sincs kibújni.Én is próbáltam mindent,és semmi:(
2010. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neked fiú vagy lány?
2010. márc. 11. 12:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

attól,hogy másnak nem jöttek be a házi praktikák, Neked még sikerülhet! ha jól esik a szex,a sáta.... akkor csináld,hátha! A legtutibb tipp a türelem!

Első szülöttünk hó végén lesz 3 éves, 2007.03.27-re vártuk,nem akart jönni. 30-án délután 2-kor leültem,és megmondtam neki, hogy kezdünk aggódni, jó lenne ha végre kibújna onnan. 31-én hajnali 2óra 17-kor jött az első fájás, 1 óra 57 perc múlva kinnt volt. Bár elég bután hangzik,de szerintem "beszéld meg" a bébivel,hogy szeretnéd,ha már kibújna!

2010. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Kisfiú lesz,és a második baba.Neked az első?

2010. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem az első. És talán azért van így mert nem vagyok fiatal pipi (32)

Próbáltam beszélni is vele de olyan mint az apja :)

2010. márc. 11. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Èn 13 ra vagyok kiírva....Szintén za´rt.2.baba.A lányom 6 nappal jött késöbb.Jó nehéz vajúdás után.(38 óra)Remélem most gyorsabban túl leszek rajta.

Kisfiút várunk.

Guggolás,lépcsözés,bábakoktél,melegfürdö.

Ìrj ha lesz valami.

2010. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hihi,az Én fiam is tiszta apja:))Hú,akkor Én még öregebb pipi vagyok,34 évesen:)Mindjárt beülök egy jó meleg vízben,ahogy 2 hete teszem,de szerintem tetszik neki,olyan jól ellubickol,nemhogy kijönne:(Pedig olyan jó lenne már szülni menni.
2010. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jön a hidegfront,este meg elkapom apát ;)

Az a baj hogy mozogni nem nagyon tudok pár perc alatt érzem ahogy dagad fel a kezem lábam és zsibbadok. Két óra alatt már vert a víz és remegtem azt hittem elájulok aztán még a szám is ellilult. Már ezért szeretnék nagyon túllenni rajta.

2010. márc. 11. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnapra voltam kiírva tegnap voltunk nst-n a fiamat úgy kellett lökdösni hogy megmozduljon már végre, kétnaponta nst-re kell mennem ma este meg még egy ultrahangra és a méhszájat megnézik ha párom nem tud bevinni akkor 3000/alkalom a beutazás. Annyi vigasztal hogy 10 napot hagynak csak túlhordani úgyhogy ha a kislegény nem jön magától akkor 9 nap és kilakoltatja az orvos. Nálunk a szex nem jött be szülésindításra. Én végig úgy voltam vele hogy megszülök hamarabb a kiírtnál... ehelyett még rá is hordok...

2010. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!