Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhákat vettetek 2,5-3...

Milyen ruhákat vettetek 2,5-3 éves kislányotoknak az ovikezdéshez? Miben lesz az oviban (cipő, ruha)? Nektek miket kell vinni (ruha, tisztasági csomag)? A jelét és a nevét mindenbe bele kell írni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon sok tunika+leggingsünk van, abba lesz az oviban, mert az kényelmes. Ősszel rövid ujjú tunika + térdig érő leggingssel, télen majd hosszú ujjúba, de ha nagyon meleg van az oviban, akkor jó lesz a többi is. De vannak szoknyái, farmerszoknyái is, az is jó lesz leggingssel. Harisnyát nem nagyon szeretem, de vettem azt is, hátha kérik. Bentre vettem neki egy szandált, kintre meg egyelőre jó lesz, amit nyáron hordott. Ha majd hűvösebb lesz, akkor zárt cipőben lesz kint.

Nálunk kell jel minden ruhára. Kell egy váltóruha ha összekoszolná amiben van, kell egy váltónadrág alváshoz, és egy kinti ruházat. Az nálam is nagy kérdés, hogy miből mennyit vigyek, mert sokszor itthon sem tudom eldönteni, hogy öltöztessem fel az időjárásnak megfelelően. Így van hogy többször átöltöztetem, nehogy fázzon v. melege legyen. Így lehet hogy bent hagyok többféle ruhát váltásnak. Főleg ősszel rossz, amikor reggel hideg van, aztán napközben meg meleg lesz.

Saját tisztasági csomagot nem kértek, nálunk havonta kell bevinni egy-két dolgot (wc papir, szalvéta, pzs, ilyesmi) és gondolom ezt bedobják a közösbe.

2012. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!