Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A habtapinak melyik felét...

A habtapinak melyik felét teszed a földre, a simát vagy a recéset? Nem szedi ki a mintákat a babád belőle? Ajándéknak jó? Mennyit illene vinni,1 csomag elég? Kicsit vagy nagyot?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha segítesz!
2010. szept. 17. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a simát teszem lefelé, felül van a recés.

Nekünk betűs van. A biztonság kedvéért beleragasztottam az apró darabokat a keretbe, így a gyerek nem tudja kipiszkálni. (Veszélytelen hobbiragasztóval)

De mostanában már nagyon sokfélét lehet kapni. Vannak olyanok, ami tömör, és nyomott minta van rajta, pl. Micimackós, Verdás, Hercegnős. Nagyobb játékboltban, Auchanban is láttam már ilyet. Ez szerintem jó ajándék, kicsit különlegesebb is, mint a hagyományos habtapi, és nem kell aggódni, hogy széthullik apró darabokra.

2010. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a sima felét tettem a föld fele.

De igen, a babák kiszedik a mintákat (minden baba az összes mintát, és még a szépen összerakott habtapikat is gondosan szétszedik).

Emiatt célszerű olyan habtapit venni, ami számos vagy betűs, szóval ne az állatost, a lényeg, hogy ne legyen benne icipici darabka, hogy ne tudják megkajálni.

Szerintem jó ajándéknak.

Egy csomag szerintem kevés, mi pl 4 csomagot vettünk. Azt kell kideríteni, hogy akinek veszed, kb mekkora területet szeretne elfoglalni habtapival.

Nekünk egy csomagban 10 darab volt és kb 30*30 centisek voltak (ebből vettünk 4-et).

Remélem segítettem :)

2010. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2010. szept. 17. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A sima van lefelé, én is beragasztottam az apró darabokat. Egy csomag semmire nem elég, mi az egész gyerekszobát ezzel raktuk le, így lett a vége 16 csomag, de 1 csomagban 9 db van, azon a 1 hónapos baba még elvan, de ha lekezd kúszni, mászni, egy pillanat alatt lent lesz róla.
2010. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A miénkben 10 db volt, nekem elég volt. A recés fele volt felfelé.

A kis darabokat kiszedtem, eltettem, de a nagyobbakat benne hagytam, így is kirakhatóak a képek, és a gyerek élvezte a szétszedést, néha még az összerakásnál is segített, ha mást nem, újra szétszedni:-)

Ajándékba viszont ilyen kis darabost ne vigyél, kiátkoz az anyuka, ha ragasztania kell vagy naponta 35x összerakni. A betűs jobb lesz.

Szerintem 1 csomag elég ajándéknak.

2010. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ugy tettem, hogy a reces fele felul legyen viszont az en draga 7,5 honapos kisfiam megevett belolle egy jo darabot. Sima habtapi volt nem betus vagy allatos de felpiszkalta es a sarkat elkezdte harapdalni. Mire visszajottem a konyhabol (par perc volt, mikroba felmelegitettem a kihult kavemat)mar ott ragcsalta vigan. Igy mi egyelore eltettuk, majd par honap mulva ismet elovesszuk mikor mar nem akar mindent a szajaba venni.
2010. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!