Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan sok helyen látom, hogy...

Olyan sok helyen látom, hogy "dackorszak", de pontosan mit foglal ez az időszak magában? Milyen idős korban jellemző? Milyenek ilyenkor a gyerekek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Uh, szegény utolsó, nem irigyellek! De kitartás!! :))
2012. szept. 11. 13:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, én is fiús anyuka vagyok. Pont ma írtam ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nálunk így jelentkezik, és hát párosul a nem alvással. Ki vagyok mint az úthengeres béka, de hát egyszer csak véget ér ez az időszak. Amúgy meg imádom. :)

2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves korától két éves koráig volt nálunk nagyon kemény időszak. Két és fél éves és már ezerszer jobb.

Durva ezt jelenti: sokszor olyan gyorsan dühbe gurult,hogy nem értettem mi a gond csak azt láttam, hogy földhöz veri magát vagdalózik, üvölt. Minden játszótérről üvöltve értünk haza, általában babakocsiba beszíjazva (ha gyalog mentünk akkor én biztos megsérültem:(

2012. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kimaradt. Nagyon korán kezdett el beszélni, talán azért. Minden kényes dolgot azonnal megbeszélünk. Megérti. Hiába akar mindent úgy ahogy ő akarja, hallgat ránk, bíz bennünk. Emellett sok szabad teret is kap, természetesen normális keretek körül, nem vagyunk engedékenyek, se nem folytonos ráncbaszedők. Még sosem láttam őt hogy földhöz vágta volna magát, ilyenkor mindig nagyot néz ha másik gyerek hisztiyik és kérdez, hogy mi a baja a kisgyereknek.
2012. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!