Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire trendi a gyerekek...

Mennyire trendi a gyerekek között, az iskolában ha a gyerekemnek gurulós iskolatáskája van? Vegyek ilyet a gyerekemnek? Van valakinek esetleg tapasztalata az erről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz mennyire trendi, az a kérdés mennyire nehéz a táskája, mekkora távon cipeli. A gurulós táskának az az előnye, hogy nem terheli meg a gyerek fejlődő hátgerincét, mert lehet húzni. De, ha mégis a hátára veszi, akkor rosszabb, mert üres állapotban nehezebb, mint a hagyományos táskák.
2012. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálunk ez nem olyan elterjedt szokás, pedig szerintem nagyon frappáns főleg ha nehéz a táska vagy messze lakik a gyermek az iskolától.

Én vennék ha az enyém már iskolás lenne, nem a divattal foglalkoznék, és ha persze a lányom is szeretné.

2012. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne azt nézd hogy trendie a gurulos iskola táska vagy nem hanem hogy a gyereked szeretnée minden nap igy vinni a tanszereit vagy rendes iskolatáskát szeretne gurulos drágább szerintem .
2012. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 14 évesen volt, és kiröhögtek miatta. Egyébként sem volt valami hűde jó, mert lehet hogy nem a vállamra tettem, de télen hóban, ősszel pedig a sárban húzni (legalábbis én busszal jártam haza) sem volt egy leányálom.
2012. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!