Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kor után melyik a...

2 éves kor után melyik a jobb? Nagyszülő, bölcsi, vagy a kettő vegyesen (játszóház naponta 2-3 óra)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos inkább Anyukámra hagynám mint bölcsi.
2012. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is a szüleim vigyáznak rá. Véleményem szerint ebben az életkorban még fontosabb a szerető gondoskodás, mint a szocializáció. És nálam okosabbak véleménye szerint is.
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a bölcsit választanám, mert sok dologban nem értünk egyet a nagyszülőkkel.
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És azt nem tartjátok jó ötletnek hogy egy kicsit legyen játszóházba mondjuk 9től 11ig? Csak a gyerektársaság miatt. Oda is ilyen kicsik járnak.
2012. szept. 1. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
2 éves korban még nem kéne játszóházba hurimpálni,a nagyi sokkalta jobb játékokat találna ki neki,amivel még a kreatitvitását is fejlesztené
2012. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez olyan játszóház ami a bölcsődén belül van. Teljessen olyan mint egy bölcsődei terem tele játékokkal és gondozónővel.
2012. szept. 1. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen kapcsolatba vagyok a nagyszülőkkel ill. hogy a gyerek elvan-e velük. Nálunk sajnos szóba se jöhetnek majd, én is a játszóházon és a bölcsin gondolkozok. Én azt mondom jobb neki a gyerekek közt. (a mi helyzetünkbe meg főleg)
2012. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi csak és kizárólag ennyi idősen más javában oda való.
2012. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem terhelném a nagyszülőket ezzel,nekik is megvan a maguk dolga,élete.Biztos,hogy érzelmileg jobb lenne,de számtalan egyéb más ok miatt a bölcsi inkább.Ott rengeteget tanulhat,sokkal többet,mint otthon.Könnyebb lesz az ovikezdés.Egész nap csak velük foglalkoznak,a nagyinak meg még házimunkázni is kell

rengeteget vannak szabad levegőn,gyakorlatilag az étkezések és alvásidőn kívül egész nap,legalábbis a mi bölcsinkben.ezt egy nagyszülő,de még egy szülő sem tudja biztosítani.ha egyke,megtanulja,hogy milyen megosztani a játékokat,másokkal.megtanulja mi a türelem.gyönyörűen megtanul enni,inni egyedül.segít a szobatisztaságban a példa.rengeteg mondókát,éneket,dalt tanul.változatosan,egészségesen eszik egész nap.és még sorolhatnám

2012. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
tokeletesen igaza van az utolsonak! szorol szora! az en kislanyom is ketevesen kerult bolcsibe es nagyon szeret ott lenni.a szabadsag alatt is egesz nap es mindennap az ottani baratairol csacsogott es meselte a tortenteket. csak jot tudok en is mondani a bolcsirol!
2012. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!