Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járhat e a kisebb gyermekünk...

Járhat e a kisebb gyermekünk bölcsődébe, ha a férjemnek nincsen folyamatos, bejelentett munkahelye, hanem naponta jelentik be?

Figyelt kérdés

Én 8 órában fogok dolgozni,ha lejár a GYED-em és emellett kapom a nagyobb gyermekünkre a GYES-t is ,mivel tartós beteg.


A kisebb gyermek be van iratva a bölcsibe,de nem tudom,hogy ha a férjem nem tud felmutatni olyan igazolást ami arról szól,hogy folyamatos,biztos munkahelye van,akkor beveszik e.

Nem tudnám senkire bízni,a férjem dolgozik,sajnos úgy,hogy naponta jelentik be,én is dolgozni fogok.


Mit tehetek ?


2012. júl. 19. 19:12
 1/1 Heiszenberger Márta válasza:
Ha be van jelentve,akárcsak olyan módon is,ahogy írtad és a főnöke ír róla papírt,hogy pl 2011.05.04 óta ott dolgozik,akkor szerintem igen.
2012. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!