Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbiciklit vagy pedálost?

Futóbiciklit vagy pedálost?

Figyelt kérdés

Kismotorja volt eddig a fiamnak aki 4 éves lesz,viszont picike,mert kb 95cm(és 13kg,szoval mint egy 2 éves)


Futóbicikliben gondolkodjak inkább vagy pedálosban?Pedálosból a legkisebb akkora kb. mint a futóbicó,tehát az nem indok hogy hamar kinövi a futóbicót és azért ne.Pedálosbol a következő méret pedig még nagyon nagy neki.

Véleményekre és ellenvéleményekre is kiváncsi lennék.

Köszönöm.



2012. szept. 2. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába picike, a érettsége megvan a pedáloshoz. Vegyél neki egy 12-es méretűt. Lehet, hogy már nem is erőltetném 4 évesnél a pótkereket, bár te tudod, mennyire ügyes a mozgása.

Semmiképpen nem vennék 4 évesnek futóbringát.

2012. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyetlenke.Motorozni is 2.5 évesen tanult meg.A 12es bicó az a legkisebb?
2012. szept. 2. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, tanúlókerekes kisbicit vegyetek! A futóval ha begyorsul vele marha nagyot tud esni, utol sem tudod érni. Én a kisbici mellett simán nagyobb lépésekkel tudok haladni :) A fiam is 13kiló
2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Ugy gondoltam egyensulyozás szemponjábol jobb lenne.Amugy szófogadó,motorral is mindig mellettem jön.
2012. szept. 2. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a futóbringa jobb, mert ezen meg kell tanulnia egyensúlyozni, ráadásul utána sokkal könnyebb lesz neki normál bringára rászoknia. Ismerősi körben van pár gyerkőc, akinek mankókerekes biciklije van, és bizony meg sem próbálnak vele egyensúlyozni, mindig valamelyik mankókerékre dőlve használják a bringát, dülöngélnek ide-oda... Ezzel szemben 3 éves kisfiam pl. elindul a futóbringálval, hajt magán egy párat, majd felemeli mindkét lábát, és úgy egyensúlyoz rajta, 8-10 métert tud már így gurulni. Múltkor már kereste a lábával a pedált, haláli édes volt. :)
2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém pont négy évesen kapott futóbiciklit. Nagyon élvezte. Egy évig használtuk, mert öt évesen, szerintem a futóbringa hatására fél óra alatt megtanult kétkerekűzni.
2012. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

meggondolandó akkor.Azért kérdeztem,mert sokan nagyon korán kezdik el a futóbiciklizést,és féltem hogy ez késő neki.(ismerősök körében már soknak 2 évesen volt-ill. a gyerekükre gondoltam:))

2012. szept. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!