Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi erről a véleményetek? Ovis...

Mi erről a véleményetek? Ovis beszoktatás helyett otthagyás?

Figyelt kérdés

Kisfiam ma volt először oviba. Párom és én is mentünk és a 1,5 éves kislányunkat is vittük. Párom 10kor eljött a kislányunkkal. Én kismamaként ott maradtam, megvártam az ebédet, majd hazahoztam a fiamat.

Úgy volt, hogy a párom szoktatja be a kisfiamat a héten. Erre közli, hogy holnapra visszahívták dolgozni. Beviszi 7,30-ra a fiamat és otthagyja.

Teljesen ki vagyok akadva. Én nem tudok menni terhesen, kistesóval, mert ma is nagyon elfáradtam abban a 4 órában.

Ráadásul holnapra önkormányzati ügyintézésem lenne 10kor.

Mi van ilyenkor????

Így kiszúr a kisfiával, mert ma igaz, hogy jól elvolt a fiam, de látott minket. Holnap meg csak úgy otthagyja.

Ovi fél órára van tőlünk gyalogút.

Mit csináljak??????


2012. szept. 3. 13:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt a párod a kérdéses, nem a beszoktatás.

Vagy rossz napja van ma és elege van a kis családból, ezért megy be holnap dolgozni...de majd elmúlik.

Vagy egyéb más körülmények léptek fel, amiről nem szívesen írok, gondolom sejted...

Köszönd meg neki, hogy a legnagyobb sz.ban egyedül hagy, de menjen csak dolgozni. Ha igazából csak rossz napja van, akkor majd átgondolja. Ha nem csak egy rossz nap, akkor úgyis mindegy.

2012. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Tegnap átjött egy nőismerősünk. Az olyanokat mondott, hogy "jézus, te pelenkázol, játszótérre jársz a gyerekekkel? És házimunkázol is??????Az én párom egyetlenegyszer sem pelenkázott, soha nem foglalkozott a gyerekekkel. Te papucs vagy nem társ"

"Az én párom (15 év alatt nem a férje, mert nem vette el)csak a pénzt hozza haza, nekem ez így jó, mi a lányokkal nyaralunk, ő meg csak pénzel.

Te meg itt gájázol???Atyám"


Na azóta áll itthon a bál, hogy ez a velünk egyidős csinos csaj ezt így előadta.

2012. szept. 3. 14:05
 23/30 anonim ***** válasza:

Azért mert a férfi nem vette feleségül a nőt, még lehetnek rendes pár, ebből ne indulj ki.


Viszont elég gáz, hogy a férjedre egy buta liba pár idétlen beszólása ennyire hatással volt.

Kicsit nézzen körül. Nemcsak ő segít otthon, és minden más férfi a f.szát lógatja, hanem sok apuka van, akik munka után még besegítenek otthon a gyerekek ellátásában vagy esetleg még egy vacsorát is összedobnak.

2012. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

De a csaj 16 évesen szülte az elsőt én meg 32.

A pasi full milliomos, családi házat épített a nőnek, akinek a legidősebb lánya 20éves lesz, a 2. 15, a 3. 10 éves.

Soha nem kellett a nőnek dolgoznia, a gyerekek nevelése volt a feladata.

És arra is beszólt, hogy minek házasodtunk össze, felesleges. Előtte meg azt mondta fancsali fejjel, hogy az ő pasija persze soha nem vette el és nem is fogja, nem érti, hogy miért.


Mindegy. Tök gáz, hogy ez a nő beszólása óta olyan a párom, amilyen, nem hiszem el.

És főként a fiúnkkal szúr ki vagy velem, mert szerintem ő sem örülne egy nyitott méhszájból adódó extrém koraszülésnek. Bele sem gondol, hogy mit tesz.

2012. szept. 3. 14:21
 25/30 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz. nem kell őrizni. meg kell tanulnia-szoknia. mi 7re visszük őket,5re megyünk értük. ma volt 1. nap,bementünk,puszi-puszi és el. az óvónénik dolga h megoldják h a hgyerek megszeresse,ha ott ücsörögsz meg hazahordod,azt szokja meg. minél később kezded az otthagyást NEKI annál rosszabb lesz.


ne aggódj,hidd el az anyuka sokkal jobban parázik mint a gyerek. vedd lazán!!! csomó problémát megelőzől vele!!

2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Csak azért aggódom, mert a fiam soha senkivel nem volt egyedül, nem vigyázott rá senki, nem ismer idegeneket, csak a játszótérről.

Igen, rámnőtt, de a helyzet hozta ezt így. És ez most nagy változás neki és nekem is.

2012. szept. 3. 14:29
 27/30 anonim ***** válasza:
én is szerelmes vagyok a ygerekeimbe,de: az ő érdekük h lazán,és boldogan add át őket az oviban! h lássa szted ez egy klassz dolog! mond el neki h már nagyfiú és juj de jó lesz ott neki mennyi gyerek meg játék,és hű meg ha! ha felkelted az érdeklődését,és nem kerítesz túl nagy feneket annak h csak délután jön haza,akkor ő is így fogja venni a dolgot. így egy önbizalommal teli érdeklődő kisgyerek lesz,aki nagyon hamar szocializálódik majd. reggel kísérjétekel együtt-apuka csak haza tud vinni utána- és mond meg neki,h legyen szép napja,legyen ügyes nagyfiú,délután jön érte apa. ennyi. ha pityereg,akkor ispróbálj laza maradni! attól ő még tudni fogja h mennyire szereted,de nem fog szorongani. ez az ő érdeke hidd el!!!!
2012. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap akkor hagyjatok ki egy nap ovit, ilyen is belefér. Szerdától meg annyi ideig maradjatok ameddig bírod erővel. (mármint ha a párodnak az egész szabi ugrott és nam csak 1 nap)Amíg nem érzi magát biztonságban és nem ismeri jól az óvónőket és dadákat addig nem hagynám ott a gyereket.
2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Most este mondta el, hogy az egyik haverjával találkozik ma este 8kor. Mindjárt megüt a guta. Éjfél előtt nem jön.

És pont ezt mondtam neki, hogy holnap akkor nem megy a fiúnk. Mivel este együtt szoktak lefeküdni, apja nélkül elaludni is csak sokkal később tud.

Egyébként megerősítette a párom, hogy igazat ad az ismerősömnek.....mondja ezt most a 3. babánál, amit ő is akart, mint a másik kettőt is.

2012. szept. 3. 19:44
 30/30 anonim ***** válasza:
ismerős kiscsaj ma kezdte az ovit,nem volt beszoktatás,élesben ment minden,délutáni alvás és uzsonna után alig lehetett hazahozni
2012. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!