Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H1N1 oltást beadassam a...

H1N1 oltást beadassam a nagyfiamnak ha külföldi gyerekekkel jár együtt iskolába?

Figyelt kérdés
11 éves nagyfiam kéttannyelvű iskolába jár ahol Nato-s külföldi katonák gyermekeivel együtt tanul. Van egy 1 éves kisfiam is és félek hogy esetleg a nagy elkapja majd "hazahozza"az influenzát. A gyerekorvosunk azt mondta hogy féléves kor felett oltanak be de én még a sima inf. ellenit sem adattam be mert azt hallotttam hogy sokan az oltónyagtól lettek betegek. Nem tudom hogy most mitévő legyek. A külföldi gyerekek nyárra hazautaztak de az iskolakezdés elött már itt lesznek.
2009. júl. 28. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minden gyereknek meg kéne kapni, mivel kb.2 hét múlva már tök mindegy, hogy magyar, vagy külföldi gyerekek veszik körül. Gyorsan terjed.
2009. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben feltétlenül beadatnám. Most valóban nagy a média szerepe ebben a dolgoban, sokaknak az a véleménye, hogx fel van fújva ez a téma, meg az autó is elüthet, de nekem az a véleményem, hogy ha meg van a lehetőség, hogy elkerüljük a bajt, akkor persze hogy élek vele. Hiszen a gyerekem, mindennél jobban szeretem, isten ments, hogy bármi baj legyen vele.
2009. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!