Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt hagynád a párod 6 hónapra...

Itt hagynád a párod 6 hónapra egy külföldi munka miatt ha tudnád hogy utánna már együtt mentek?

Figyelt kérdés
Vagy megvárnád azt amig együtt mentek?Nem tudom mit csináljak a páromnak még a suliból pont annyi van hátra amennyi lenne a külföldi munka nekem de utánna jönne velem és együtt mennénk.Nem tudom mit csináljak mert bár igaz így sem tudunk sokat együtt lenni sajnos,de úgy jó esetben csak havonta találkoznánk..
2011. okt. 5. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is mennék, mert ezzel is megteremteném az alapot a későbbi kinti közös életre.

Szerintem egy igazi kapcsolatnak ennyit ki kell bírnia.

2011. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Megtettem!
2011. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nincs az a munka amiért felborítanám a magánéletemet.
2011. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mennék.

Azért mert ha utolsó fél év,az rengeteg stresszt jelent,ahhoz még nem hiányzik a párom hiánya,ő nyugtat meg,és forditva is igy van.

2011. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megtenném, mert a kapott pénzt jól jön majd a közös életetekre. Amúgy meg az a 6 hónap munka mellett nagyon gyorsan el fog telni. Utána meg úgyis sokat lehettek együtt. Sok szerencsét! :)
2011. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Én nem mennék. De mi mindketten rosszul viseljük a távkapcsolatot. Nálunk is lett volna egy fél éves meló (a párom ment ki), de másfél hónap után hazajött, mert nem bírtuk.

Neked kell tudnod, mennyire bírnátok?

2011. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap nem olyan hosszú idő... Főleg, ha havonta tudnátok találkozni... Nekem ebben csak az a fura, hogy egy lyen kérdést itt teszel fel, és nem mondjuk vele beszéled meg. Te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok, hogy milyen a kedvesed személyisége, mert igazából ezektől függ. Én biztos nem halnék bele a 6 hónapba, de mondjuk egy kapcsolatfüggő nőnek, akinek nincsen a párja nélkül saját élete, barátai, annak 6 hónap katasztrófa lenne. Ez most egy szélsőséges példa volt, de tudjuk azért, hogy vannak olyanok, akik a párjuk nélkül nem mennek sehova és a párjukat azonosítják az élettel. Te ismered magad és őt is, teljesen értelmetlen ezt itt megkérdezni.

Egy egymástól függetlenebb pár életében nem okozhat ez gondot. Viszont ha még nem éltetek együtt ekkor a 6 hónap után kemény próbatétel lesz, hogy külföldön próbáljátok meg először. Ez még egy összeszokott pár esetében is próbára teszi a kapcsolatot...

2011. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:23


Persze hogy megbeszéltük egymással nem tudom miből jött az le neked hogy nem....csak kiváncsi vagyok más emberek véleményére is.Ő azt mondja menjek,de én legszívesebben megvárnám és mennék vele ha végez a sulival.De ő nagyon erősködik hogy menjek mert ez egy jó lehetőség lenne mint kettőnknek.de nekem sokkal nehezebb lenne ott kint nélküle végig csinálni mint neki itthon maradva,engem dupla energia lenne,új környezet egy idegen országban a párom nélkül.nem tudom vele megértetni hogy nélküle ez nekem nagyon nehéz lesz,de ő csak erősködik hogy erős vagyok és megtudom csinálni....félek hogy elveszíttem az a helyzet..

2011. okt. 5. 11:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi megtettük.A párom 9 hónapot töltött külföldön úgy hogy én otthon maradtam.Ennyi idő kellett hogy mindent rendesen elrendezzen,és én már úgy mentem ki,hogy minden adott volt.

Nagyon nehéz volt,mert nem volt internet,nem volt mobiltelefon kapcsolat.Csakis egy Magyarországi telefonfülke volt a kapocs köztem és a párom között.1 héten kétszer este 9-kor lementem a telefonfülkéhez,és vártam,hogy csörgesse.Majd órákig dumáltunk télen a nagy hidegben.

Ma már lassan 5 éve élünk kint.Nemsokára hazamegyünk...(már alig várom)

2011. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Gondolkodás nélkül indulnék kifelé. Igaz nekem nem iskolás a párom "csak" két gyerekünk van, 2 és 3 évesek.
2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!