Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez az első nap miatti idegessé...

Ez az első nap miatti idegesség miatt lehetett vagy beteg lesz?

Figyelt kérdés
A kisfiunknak ma volt az első napja az oviban. Az egész csoport most kezdett. Ő nem játszott senkivel, csak leült egy asztalkához és rajzolt. Majd 2 óra múlva odajött, hogy fáj a feje, kicsivel később a reggelit is kihányta. 39C volt a láza, irány az orvos, de mire odaértünk (15 perc), már jól volt, láza sem volt, pedig még nem kapott semmi gyógyszert. Azóta is jól van, vidám, futkározik.
2012. szept. 3. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz..! Nem tudom elképzelni, hogy a 39C láza lelki alapon lehetett!! A többi tünet lehetséges.. Mit mondott a gyerekorvos? Megvizsgálta?
2012. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvizsgálta és szerinte teljesen egészséges.
2012. szept. 3. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, csak még az oviba sem jutottunk el. Ma ment volna először, de tegnap délután hőemelkedése lett, de neki azóta is tart. A dokink szerint valami kezdődő vírus lehet, de én is az izgalomra gondoltam először. Mindenesetre szerdáig biztosan itthon marad. Más tünete nincs, csak a hőemelkedés.
2012. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!