Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak, ha egy agresszí...

Mit csináljak, ha egy agresszív autóssal találkozok, aki dudálgat rám?

Figyelt kérdés

Belvárosban. Dugó volt, erre rám dudálgat, pedig én sem, tudtam menni, mert 4-5- autó sem ment előttem.- Amikor mellém ért egy 2 sávos úton, bemutatott, és rám dudált egy jó nagyot, hogy kapjam be...

Nem vágom miért én voltam ledudálva, amikor nem én bénáztam, nem én tartottam fel a sort, csak az ideges sietős autós előtt voltam.

Az ilyenek veszélyesek?

Kell attól tartanom, hogy az egyik ilyen, még oktalanul, befékez előttem, és kirángat a kocsiból, és megver, mert rossz napja van, és én voltam ott, akin leverheti a feszültséget?



2012. ápr. 19. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tehetsz, messze került el az ilyen embereket. Visszamutogatni, visszaszólni olaj a tűzre. Ezt akarja, hogy oka legyen még agresszívebb formában fellépni. Felejtsd el, fékezz, állj ki, menjem, amerre akar, te meg dühöngd ki magad, és próbáld elfelejteni.
2012. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 100 dolcsiért lehet kapni az ebay pici kamerát,ami rögzit mindent (Car Black Box) -érdemes . Egyébként meg szarni kell rá,nem visszamutogatni,hanem elengedni . Ha belsö sávban vagy,akkor lehetöség szerint ki jobbra,vagy ha nem lehet,akkor annyira balra,hogy ha van elég vastag bör a pofáján,akkor a csinál magának egy harmadik sávot és mehet isten hirével. Felesleges mások hülyesége miatt saját magadon bosszút allni azzal,hogy idegesited magad vele.
2012. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jól írta elsőke,okos enged,szamár szenved.

Nézd levegőnek,térj ki előle,azt jónapot.

2012. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt tavaly egy TV reklám amiben rádudáltak a csajra aki épp nem tudott haladni.

Kiszállt és odaballagott a taghoz,mondván most Ő dudálna és a fószer próbáljon haladni a dugóban ...

Attól ne tarts,hogy kirángatnak,összevernek,egy rendszám alapján simán megtalálnák a az embert és súlyos éveket kapna.

Ezt nem rizikózza meg még a tarkopasz IQ-nuku vadbarom sem mert nem egészséges dolog a rácsok mögött hiperpigmentáltakkal boxolni a saját kajájáért.

Hangemberekből áll a világ "amelyik kutya ugat,az nem harap" !

Én puszikat dobálok,attól végképp kiakadnak (120 kilós 190 magas "csúny bácsi" vagyiok) ...

:p))

2012. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát azért abban ne nagyon bízz, hogy a rendszám alapján meg lehet találni azt, aki kirángat az autóból és összever. Két dolog miatt, ha teszem fel megtalálják, attól még a verés megtörtént, viszont aki ilyesmit tesz, nagy az esély arra, hogy a rendszám nem az övé, nincs átíratva a kocsi, stb.
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Tarts magadnál egy méretesebb fejszét a csomiban. Ilyenkor kiszállsz és előveszed. Utána nem fog dudálni :)
2012. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kerék kulcs a leghatásosabb vagy kis pajszer. Nekem az ülés mellet van mindig:D
2012. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ülés mellett fa testápoló.


De használni még nem kellett, ha ilyen hülyével találkozom csak átnézek rá és mosolygok :)

2012. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én néhány éve láttam már olyat, hogy kiszállt a kocsiból valaki, és odament a másik sofőrhöz és kirángatta az autóból. A dolog ott hibádzott, hogy aki a vétkes volt, ő volt a kocsiból kiszálló emberke.

Az történt, hogy jött a kocsisor, és az emberke az út bal oldaláról full gázzal befordult két kocsi közé, úgy hogy aki elé beállt, satufékezett. És érthető módon rádudált, hogy mit képzel magáról. Az emberünknek nem tetszett a jogos dudaszó, erre megállt, kipattant a kocsiból és kirángatta szegény fószert. Természetesen bmw-s tarkopasz kigyúrt állat volt. Szóval ilyenek is vannak, nem árt vigyázni.

Viszont szerintem ami Veled történt kedves kérdező, abban az esetben, fölösleges idegesítened magad egy barom miatt. Azt kell ilyenkor tenni, hogy kedvesen visszamosolyogsz és integetsz, ez sokkal jobban bántja majd az auráját mintha nem tennél semmit, vagy esetleg visszamutatnál.

2012. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látványosan kiröhögöm:D Attól nem kell tartani hogy megver,mert egy mozdulattal lezárod az ajtót , aztán rázhatja a kilincset.Nem is értem ,hogy lehet bárkit kirángatni a kocsiból, nem képes lenyomni azt a pöcköt? Mondjuk nálam van mindig gázpisztoly a kocsiban azt elég elővenni és kitenni a műszerfalra és lelohad a harcikedv.
2012. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!