Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apukam egy ideje elvesztette...

Katona laci kérdése:

Apukam egy ideje elvesztette allasat.49 eves es azota folyamatosan idegeskedoik. Megallas nelkul ordibal es nagyon konnyen felkapja a vizet. Sokat dohanyzik azota es magas vernyomasa van emelett mikor ranezek mindig rengnek a kezei?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ot ilyen allapotban latni szerintem nagyon legyengult azz idegrendszere hiszen tobb mint 25 evig dolgozott a cegnel es szerintem most nagyon cserben hagyottnak erzi magat. Mit kell ilyenkor tenni, hogy kijojjon ebbol a depresszibol es ismet egeszseges legyen? Ideggyogyaszat? Tenyleg nagyon leepult azota legyszi segitsetek!
2012. márc. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem még nem orvosi eset, először is családon belül kell megoldani a dolgokat. Először is keress neki valami elfoglaltságot amit szeret is csinálni meg hasznos is. Illetve az álláskeresés is fontos. Ha ezek nem jönnek be valami pszichológus tanácsát kéne kérni elsősorban, aztán jöhet a többi kezelés is.
2012. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valami munkát, hobbit keresni neki
2012. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Álláskeresésnél az első amit tenned kell hogy végigkérdezed az ismerősöket , rokonokat hátha be tudnak nyomni egy jó helyre.Nekem így lett meg egy osztrák munkahelyem amely nagyon jól fizetett.Hogyha a kapcsolataid nem tudnak segíteni akkor add be minden helyre amely megfelelő az önéletrajzodat.Ha ez sem jön be akkor menj el a munkanélküli hivatalba.
2012. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk a párom van igy, de pont forditva...terhesen itthon vagyok a kis táppénzem sz**t sem ér szó szerint sajnos :(( igy a páromnak kell állandoan dolgoznia, és ettől néha nagyon felidegesedik, hogy lesz e elég a csekkekre, a baba kezdésre, a hitelekre stb...

nyugi, nincs gond csak nagyon fél attol hogy nem tud eltartani, épp ugy mint az apukád téged...légy mellette, és támogasd amiben tudod, akármiben

2012. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Próbáld meg anyukáddal együtt szelíden leszoktatni a dohányzásról - a magas vérnyomása is javulhat ettől, nem beszélve az egyéb egészségi kockázatok csökkenésésről, és persze pénzmegtakarítás is.
2012. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!