Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos kisfiam egy ideje...

14 hónapos kisfiam egy ideje nem akar szilárd ételt enni. Ha lefektetem aludni fetreng, olyan mintha fájna a hasa, sokszor rá is ébred. Amúgy nagyon aktív kisfiú, ezt leszámítva kutya baja. Volt már valakinek ilyen gondja? Mit tettetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az étkezésekkel szépen haladtunk, evett rendesen, nem volt gond sose ezzel.Most ott tartunk, hogy jóformán tejen él, kifújja a rendes kaját pár falat után. Széklete rendszeresen van és közepes állagú.Pici korában hasfájós baba volt.

2012. szept. 3. 21:09
 1/2 alaszka ***** válasza:
Nem lehet a foga? Az én lányom is 14 hónapos, időközönként nyugtalanul alszik, gyakran megfordul álmában, van mikor nyöszörög is. Én úgy vettem észre hogy ez a fogzásos időszakban gyakoribb, amikor nappal is nyűgösebb, meg folyik a nyála, stb.
2012. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak a foga, ma már reggel ment a hasa,délután pedig nyálkás volt a széklete,remélem rosszabb nem lesz. Köszönöm szépen válaszod!
2012. szept. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!