Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tesz rosszat ha egy...

Mennyire tesz rosszat ha egy 1,5 éves gyerek tízóraija szinte minden nap valamilyen krémtúró?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
semennyire de kicsit változtass mert hamar ráun adjál neki mindig más joghurt fajtát meg csömöre lesz
2012. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Tele van cukorral. Persze, ha te készíted neki, akkor nem szóltam.
2012. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legrosszabb benne a cukor, meg (fajtától függően) a sok tartósító és egyéb anyag. Gyümölcsöt nem szereti? Bölcsiben, oviban is az lesz majd a tízórai...
2012. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kislányom most cuppant rá, én nem tartom méregnek.

A pacal pöri szerintem gázabb, meg a sok zsírgazdag étel.


összetevők: friss zsírós túró 40%, ivóvíz, cukor, pasztörözött tejszín, tejsavópor, étkezési zselatin, stabilizátor, vanilia.

Ez nem márkás, ami itthon van, ezt tartalmazza.

2012. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szereti a gyümölcsöt is. Csak mostanában valahogy mindenki egy vagon krémtúrót hozott és le fognak járni...én meg nem eszem.

Inkább joghurtokat szokott enni zabpehellyel meg gyümölcsöket, kenyérkatonákat felvágottal stb.


De nem akarom kidobni ezeket, meg szereti is, inkább attól félek, hogy kb 2 hét alatt megszokja és nem akar majd mást enni.

2012. szept. 4. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor vendégeljétek meg vele a kis barátokat is, hamarabb elfogy :)
2012. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! (: Tök ésszerű, nekem meg eszembe se jutott...
2012. szept. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!