Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő, aki 2 év...

Van itt olyan szülő, aki 2 év körüli gyerekét heti 1-2 napot Csaldi Napközibe hordja?

Figyelt kérdés
Szereti a gyereked? Mennyibe kerül és hol laktok?
2012. szept. 4. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban volt 2éves a lányom. Szeptember 17.-én kezdi a magánbölcsit. Államiba nem vennék fel,mert itthon vagyok a picivel. Viszont nagyon igényli a gyerektársaságot,ezért gondoltuk,hogy jó lenne neki. Mikor voltunk körülnézni,akkor alig bírtam elhozni. :) Kisvárosban lakunk és 29000ft egy hónapra. Reggel 8ra akarom vinni és délután 4ig lenne ott. Ebben benne vannak az étkezések is. Hát majd nemsokára kiderül,ha véletlen nem fog neki tetszeni akkor nem eröltetjük a dolgot.(de ezt nem tartom valószínünek)
2012. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még sem megyek még vissza dolgozni így sajna nem mehet bölcsibe a fiam 16 hónapos. ÍGy ő is menni fog valami magán helyre, mert egy ekkora gyereknek már nagyon nagy szüksége van erre.
2012. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek:-).

Hú, első, jó olcsó nálatok. Merre felé laktok?

Én is úgy gondolom, hogy kell már ennyi idősen, hogy gyerekek között legyen.

2012. szept. 5. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

épp az előbb beszéltem a közelben játszòházzal, és közölték, hogy bezártak mert senki nem jelentkezett.:-(

2012. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És Ti hol laktok? Mi Bp-en, itt nagyon sok van, viszont olyan áron, amit az első írt, itt fél napra, reggelivel vállalják a kicsiket.


Állandóra szeretted volna vagy csak néha?

2012. szept. 5. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bács-Kiskun megyében lakunk. Akkor felétek nagyon durva összegeket kérnek el. Én azt hittem a miénk is elég drága. :)
2012. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem :-)


A kislányom reggeltől-ebédig lesz csak ott (ebédelni már itthon fog) és így lesz 2570 ft egy fél nap.

2012. szept. 5. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
bpi vagyok. de nem nagyon találok másikat. Én először ùgy vittem volna hogy nem hagyom ott aztán meglátom ha tetszik neki akkor heti 1-3 napot délelőtt ment volna.
2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem találsz másikat Bp-en? Külkerületbe laktok? Mi igen, de ezek szerint szerencsénk van, mert itt van kb. 10, csak ez az egy ahová a kislányom fog menni, az van közel :-(
2012. szept. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!