Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek 2...

Van itt olyan szülő akinek 2 év körüli gyermeke nagyon rosszul alszik?

Figyelt kérdés

Többször felébred éjjel is(csak tápszerre alszik vissza, azt hozzáteszem, hogy nem cumizik fél éves kora óta).

Most a napokban jöttünk rá, hogy az álmai miatt ébred sokszor, újra átéli a napját, beszél álmába, iszonyatosan éber alvó.Többször mgijed, felsír beszéd közben, de van hogy kacarászik és úgy "dumál", és csak azokról a dolgokról, amik aznap történtek vele.Nappal is nagyon mozgékony, soha nem fárad...ezzel is összefügghet?


2012. aug. 30. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én fiam is dettó. Ő már lassan három éves, mostanra értünk el odáig, hogy éjjel max 2x ébred fel. Van hogy csak inni kér, de dührohammal is felriad, sőt többször volt olyan, hogy szinte magáról nem tudott, sírt, üvöltött, aztán egyszer csak mintha elvágták volna visszaaludt.

A doktornénik azt mondta hogy majd kinövi...:) Hát reméljük.

Egyébként az én fiamat sem lehet nappal lelőni, izeg-mozog, rohan, totál eleven.

2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja...azt kihagytam. Az én fiam teára alszik vissza cumisüvegből.... nyammog rajta egy kicsit és már húzza is a lóbőrt....(egy darabig)
2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős, bár ez nálunk időszakos jelenség.

A fiam is beszél sokszor álmában és gyakran felsír. Ő is nagyon mozgékony, mindig próbáljuk lefárasztani, de inkább mi fáradunk el.

Nemrég elutaztunk pár napra. Reggel 8tól délig, majd délután 3tól alvásig úton voltunk. Igaz, hogy rengeteg inger érte, de reggel szinte ugyan abban a pózban ébredt, ahogy elaludt, éjszaka egy nyikkanást sem lehetett hallani. Szóval vagy totálisan kifárasztod, (ami a mindennapokban szinte lehetetlen) vagy nem igazán tudsz mit tenni. Az álmaiban dolgozza fel az aznap történteket.

2012. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!