Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 éves (najó csak áprilisb...

Egy 3 éves (najó csak áprilisban lesz 3) kicsi lánynak milyen ágyat javasoltok ami mellé oda tud mellé a szülő feküdni?

Figyelt kérdés
Igazi nagylányos ágyat szeretnénk neki,de amit kinéztünk leesésgátlós amellé nem férünk mi oda. Ugy alszik el,hogy simizve van és utána odahörcsizik hozzánk. Még nem beszél hogy elmondja tetszik neki vagy sem a kinézett ágy.
2012. szept. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

vegyél egy 90*200 -as ágyat, és vegyél hozzá egy leesésgátlót.

a kiegészítőktől meg lehet csajos. ágytakaró, baldahin, stb


ja, és mi az hogy odahörcsizik???

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
3 éves és még nem bezsél? na mindegy nem az kérdés vegyél neki junior ágyta amit a nagy ágyhoz hozzá tudsz tolni nekem 1 éves kora óta azon alszik
2012. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, a lányom 2 éves, és ilyenje van.

[link]


Ez 80x160cm-es fekvőfelületű, és ha felhúzom a térdem, én is oda tudok kényelmesen férni mellé, már volt, hogy altattam, és én is elaludtam vele ott. :-))

A leeséségátlóról semmiképp sztem ne mondjatok le, mert nekem még így is oda kell tegyek egy széket a nyíláshoz, mert volt hogy kicsúszott, pedig már 1 méter magas, tehát kb mint egy 3 éves, úgyhogy biztos nektek is jó az ha van...


Én nem kérdeztem meg, hogy tetszik-e neki, mert még csak akkor 20 hós volt talán, épp hogy elkezdett beszélni, sztem Ti se csináljatok belőle nagy ügyet, ha látja, hogy nektek tetszik, akkor ő is büszke lesz rá, de nekünk volt kb 3 nap, hogy kicsit be volt rezelve, de utána már simán egyedül elaludt benne.

2012. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

leesésgátlósba is befér szülő, a miénk 70x160-as,én 8hós terhes vagyok de beférek-néha!!-mert nem vagyok híve az együtt alvásnak,de ha beteg akkor mellébújok


off de az elég baj h nem beszél még,voltatok dokinál?


on: ikeában nagyon szépek vannak,még szebb ágyneműkkel,baldachinnal,azokból biztos tud választani

2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Odahörcsizik: odabujik,hörcsög módjára...Nem tudom megfogalmazni pontosan

3 csak áprilisban lesz,mond dolgokat de nem úgy mint egy nagyobb.. Apa,anya,tütü,jeje,pijos(piros)

Van egy ágyunk,egy személyes kanapé akkor azt mondjátok azt varézsoljuk csajossá?

2012. szept. 5. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!Áprilisban lesz csak 3 éves,ergo még 2.5 éves SINCS!

Kérdezőnek:szerintem is 90x200-as,ha lehet magasított oldalú,ahol van egy kis lejáró(a fiamnak ilyen van,így értettem a magasított oldalt: [link] írd,hogy 3 éves,mert attól még nagyon nagyon messze van.

2012. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem a csajossá varázslás klassz ötlet. leesésgátlót vegyetek hozzá-olyat amit a szivacsos rész alá lehet dugni- és én a minap néztem ki a lányomnak a jysk-ben rózsaszín baldachint,királylányos párnákkal,takaróval


[link]

[link]


párna korona és szív alakú van rózsaszín és van takaró is de neten nincs fenn


leesésgátló: [link]

2012. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

2. szülinapjára kapta, mondjuk ő ott volt velünk a boltban, hogy tetszik-e, már ott rá is feküdt, kipróbálta. :) 140-es hosszúsággal raktuk be a szobájába, ha felhúztam a lábaim, simán elfértem mellette. Most már 37 hetes terhes vagyok, kihúztuk egészen 180 cm-re, mert összehajtogatott lábbal már kényelmetlen feküdni mellette, de mivel 80 cm széles, így elférünk egymás mellett. Ha nagy lesz, akkor majd levesszük a leesésgátlót. Mi autós matricákat ragasztottunk rá, hogy fiús legyen. De a kiegészítőkkel simán csajossá tehető, ha olyan ágyneműt vesztek neki, esetleg díszpárnát de szerintem még baldachint is lehet felé varázsolni.

2012. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!