Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más Anya is dühös, ha a...

Más Anya is dühös, ha a gyerekét felkelti valaki vagy valami? Mert engem nagyon bosszant, ha nem hagyják pihenni és aztán nyűgös a kicsi.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 16:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igen, engem is bosszant. Nem vagy egyedül, ne aggódj.
2012. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%

Igen főleg ha a tejes autó jön és elkezdi zenélni a boci,boci tarkát....

Ja meg a family frostos autó.

És mindkettő az ablak alatt.

2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

alváskor nálunk is kaputelefon le, mobilok némára állítva

én is mérges leszek ha valaki felébreszti a lányomat (10 hós)

2012. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
Páromat is bosszantja amikor a lányát felkelti főleg a szomszéd aki rosszkor áll neki fúrni vagy faragni vagy a zenét bömböltetni. Meg engem is idegesít amikor én vagyok vele itthon.
2012. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Na de a szomszéd honnan tudja, hogy a te gyereked most alszik és nem szabad fúrnia. Legyetek egy kicsit megértőbbek attól még nem állhat meg a világ mert egy baba alszik.
2012. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Mi úgy szoktattuk őket alvásnál, hogy sose legyen néma csönd, bármikor becsengethet a postás is. A lányaim soha nem ébredtek fel semmire. Próbáljátok ki, hogy kicsit motoszkáltok, némi alapzaj van a háttérben, akkor megszokja, hogy nem csak néma csöndben lehet aludni.
2012. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Az 5-ösnek teljesen igaza van. A szomszédnak honnan a fenéből kellene tudnia, hogy a te babucid épp csicsikál? Vagy a tejes autónak?

Nem egy elszigetelt tanyán élsz egyedül hanem egy közösségben ahol el kell fogadni, hogy mások is léteznek, és nem feltétlen neked megfelelően cselekszenek.

Én pl az önérzetes anyukáktól vagyok dühös általában és utána nyűgös vagyok :)

2012. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

Bosszantó, valóban, de azt tessék tudomásul venni, hogy egy egészséges babát, amíg alszik, gyakorlatilag nem lehet felébreszteni...


Csak, ha már kialudta magát, kel fel a zajokra.

2012. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már nem. 15 hónapos. Eleinte bosszantott, de aztán rájöttem, hogy azért ez nem így működik, hogy az én gyerekem alszik akkor se tejes autó (nálunk bőg min a tehén) se postás, se szomszéd, se kutya se macska, de még csak tücsök sem adhat hangot.

Ha felébred hát felébred, néha elmormolok egy káromkodást, vagy esetleg átszólok a szomszédnak, hogy lééégyszi ne most flexelj már

2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%

7-esnek!

nem szoktam néma csöndben altatni a lányom, sőt ő már magától lefekszik ha álmos.

De a tejes autó valahogy mindig mielőttünk áll meg és 10 percig egyfolytában nyomja a zenét.

A fúrás meg hasonlók egészen tompán hallatszanak a szomszédból, úgyhogy avval nincs bajom, de a tejes autó...ááá

2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!