Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hanyas, hasmenes es laz kombo...

Hanyas, hasmenes es laz kombo elert bennunket. Nem megy le a laza gyogyszerrel. Bevigyuk az ugyeletre?

Figyelt kérdés
Egesz nap "jol" telt a hasmenestol eltekintve es a delutan bekoszonto megszunni nem akaro laztol...a laza kb 39C fok (102.8F). azt irjak a konyvek, hogy 105-tol vigyuk be de aggodom, mert nem megy le a laz. Volt furdo, gyogyszer es borogatas....22 honapos.
2012. szept. 6. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha beviszed akkor bent is fogják, ha nem megy le a láza akkor vidd el mindenképpen
2012. szept. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Most adom a masodik gyogyszer adagot ha nem megy le egy oran belul kanalazom a kisMaszatot es viszem.
2012. szept. 6. 05:59
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdés mit adsz neki ?


pl a lányomnak már 3 éves korától csak az Algopyrin volt ami levitte a lázát

mondjuk ö olyan h kb 30 perc alatt képes 40 fokos lázat produkálni és semmi más nem vitte le most 10 éves és 1 egészet kap ha lázas


legyen otthon többféle hatóanyagú lázcsillapító és kombináld

2012. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Motrin-t kap ami nem mas mint Ibuprophen. Nem vittuk be, borogattam es hagytam aludni. Reggel 7-kor hivtam a gyerekorvosunkat azt mondta kicsiknel ez nem tul magas laz. Valami virust benyalt. Adjak neki elektrolitos vizet nehogy kiszaradjon es ha nem all meg a hasmenes akkor vigyuk be.
2012. szept. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!