Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet átvészelni úgy a...

Hogy lehet átvészelni úgy a napot, hogy tudod hogy a gyereked sír az oviban?

Figyelt kérdés

Reggel nem sírt mikor otthagytam, de 9 körül hívtam az óvónénit, és hallottam hogy nagyon sír a kisfiam a háttérben. Ti ezt hogy "élitek túl"?

Tudom hogy muszáj, meg az ő érdeke, de mégis?



2012. szept. 6. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hidd el nagyon hamar abbahagyják:)óvónénik nagyon tudják hogy mit csináljanak velük,és hidd el lehet te aggódsz ö meg boldogan szaladgál,és csak te aggódtad túl.Nekem pl.azt mondták bármennyire azt hisszük hogy egész nap utánunk sírnak a gyerekek nem igy van:)még az a gyerek is alkalmazkodik akit alig birnak kivenni az anyuka kezéből:)
2012. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívogasd az óvónénit:)nem fogod hallani.Mondogasd azt magadnak hogy ez a gyerek érdeke is,ezt leginkább Neked kell másképp gondolnod(pozitívan),mert érzi rajtad a feszültséget.A legtöbb gyerek addig sír amíg látja az anyját.Persze el-el sírja magát,de ez egyre kevesebbszer fordul majd elő,ez természetes.Az óvónéniben meg próbálj megbízni,az ő dolga hogy lefoglalja,megszerettesse az ovit.
2012. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hány napon vagytok túl? már rögtön ott is alszik?


nem könnyű tudom,de hidd el van remény!

amikor hazaér sokat beszélj arról neki,hogy :mi a jó az oviba,és hogy miért kell oda mennie. és mondd el neki,hogy:mennyire büszke leszel rá ha már nem fog sírni.


ui: ne hívogasd az ovónénit,mert ezzel magadnak ártasz.ha nagyon nem bírnak vele,úgy is hívnak ők!

2012. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

van telefon a csoportszobában ??????

nekünk nem volt


amúgy lehet h csak orra esett

vagy összeveszett egy másik gyerekkel

vagy nem is a tied volt aki sírt


tedd félre, én ezért sem hívtam az óvónőket, mikor mentem érte megkérdeztem mi volt vele

mosolyogva fogadtam h ugye jól érezted magad ma, és mit csináltál, gyere te nagy és ügyes ovis eszünk egy fagyit vagy sütit

csupa pozitív dolog


meg kell ismernie a többieket az óvónőket dadust az óvodai rendet addig míg ez nincs meg több a konfliktus

később tudja már h a Petivel nem játszom mert....

de a Janika olyan jó játszótárs

ebéd előtt kézmosás és a saját türcsibe törlöm a kezem

stb.....

2012. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem reggel sírt, amikor otthagytam, hanem utána kezdett el és tudom hogy nagyon nehéz megvígasztalni. :-(
2012. szept. 6. 13:54
 6/16 A kérdező kommentje:

Biztos igazatok van, de megszakad a szívem! Persze előtte pozitív vagyok és úgy örültem hogy tegnap semmi probléma nem volt. Az volt az 1. napja. De ma??!!

Megbízom az óvónéniben, de azért nem könnyű elengedni a kezét a "én kicsi fiamnak". :-( Vagyis már nagyfiamnak.

2012. szept. 6. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Foglald le magad amig oviban van
2012. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ok, de az agyam attól még kattog! :-S
2012. szept. 6. 14:16
 9/16 anonim ***** válasza:
ne csak fizikailag foglald le magad,hanem csinálj olyat ami az agyadat is lefoglalja
2012. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát én is a "Te tipusod" vagyok...

mondjuk tuti nem telóznék be,mert ha meghallanám, hogy bőg, otthagynék csapot papot, és rohannék érte...

állati nehéz lehet, én is bőgnék egész nap...lehet benyomnék vmi hangos zenét, és ugrálnék, hogy levezessem a feszkót...kitartás!

2012. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!