Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam mesélte nekem, hogy...

Kisfiam mesélte nekem, hogy az óvónénik bíztatták, hogy szóljon az anyukájának, hogy jöjjön érte délben, mint tavaly, magyarázkodnátok az óvónéniknek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már a GYED-es szabijaim legvégét töltöm a kishugit szoktatom a bölcsibe,emellett intézem a munkábaállásomhoz szükséges dolgokat ,valószínű azt hiszik az oviban,hogy a 3. évet itthontöltöm majd a kistesóval és ezért szóltak a kisfiamnak,hogy szóljon nekem,hogy jöjjek érte délben mint tavaly .


Már mondtam az óvónéniknek,hogy a kistesót szoktatom a bölcsibe és két hét múlva dolgozom,de ezek szerint elfelejtették .


2012. szept. 6. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én annyit mondanék az óvónéniknek, hogy nem jókedvemben járatom egész napra a gyereket, hanem dolgozni fogok 2 héten belül és ne biztassák, meg hergeljék ezzel a gyereket, hogy haza akarjon menni, mert úgysincs aki érte menne.
2012. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan szólnék a helyedben! Persze nem lekiabálnám az óvónő fejét, de ezzel csak magának csinál rosszat: majd minden délben neki kell megnyugtatni a kisfiadat mert sír, hogy haza akar menni.
2012. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbeszélném velük, márcsak azért is, mert ezzel a hátulról jövős módszerrel csak a kisfiút izgatják. Szépen el lehet mondani nekik, hogy ezt mesélte otthon a kisfiad és szeretnéd tisztázni a helyzetet. Mindenképpen beszélj velük, márcsak a kicsi miatt is, meg magad miatt is. A tiszta víz a pohárban mindenkinek jó.
2012. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem hagynám szó nélkül....


Legközelebb ha mész, panaszkodj kicsit hogy milyen bonyolult az ügyintézés a munkába állás miatt.

Vagy mond azt, hogy hétfőn kell kezdened a munkahelyeden.

2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék be vagy ilyesmi, de olyan hátulról jövősen mondanám el, hogy mi van...Ők is így akarták elintézni...

Azért ez röhej komolyan mondom...:-((

2012. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég undorító, hogy a gyereket használják fel a saját lustaságuk miatt, de azért az első válaszoló stílusától tartózkodnék. Én az egyenes beszédet szeretem. Képzeld Zsuzsi néni, Pistike tegnap azt mesélte, hogy arra biztatták az óvó nénik, hogy kunyizza ki tőlem, hogy délben jöjjek érte. A reakcióból egyből látni fogod, mennyi a dolog igazságtartalma, ha esetleg kételkedsz. És az óvó nő garantáltan nem próbálkozik többé ilyesmivel.


Tök hülyének nézi a gyereket és ráadásul kiteszi a bizonytalanságnak meg a csalódásnak. Szakmája gyöngye!

2012. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!