Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Na ezen meglepődtem? Tényleg...

Na ezen meglepődtem? Tényleg lehet vinni az ovodába cumis üveget?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez OTT, ABBAN az oviban kell megkérdezni.
2012. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ovija válogatja. Lehet, hogy csak beszoktatáshoz.
2012. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy 3 éves gyereknek szerintem már illene megtanulnia pohárból inni. Nálunk nem nagyon szerették a cumisüveget.
2012. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is ezen lepödtem mg egy 3 évesnek már javába pohárból kellene innia
2012. szept. 7. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ne vicceljetek már... minden hároméves TUD pohárból inni, nyilvánvalóan a megszokás miatt van szüksége egyik-másiknak a cumisüvegre, mert megnyugtatja. Szóval nem kell mindjárt azt gondolni, hogy nem tud pohárból inni.


Az én gyerekem se iszik cumisüveből, szóval nem rólam vagy rólunk van szó, de már ne haragudjatok, olyan kicsinyes dolog ez az önigalozósdi. Ilyenkor szokott jönni az, hogy a másik szülő milyen béna hogy 3 év alatt nem tanította meg a gyereket pohárból inni, bezzeg mi milyen tutik vagyunk.

2012. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem azért irtam csak meglepödtem
2012. szept. 7. 08:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy annak a gyereknek a cumisüveg olyan, mint a másiknak az alvós macija. Macit is be lehet vinni az oviba alváshoz, vannak, akik cumit használnak. Nem látok sok különbséget egy cumisüveg vagy egy cumi között.

Nyilván tud inni.

2012. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erdekes, mert nálunk már a bölcsibe se engedik.
2012. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem engedik, alvós dolgot is csak kiscsoportban (minicsoportban) később nem!!!
2012. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm lánya kicsi kora óta cumisüveggel nyugszik meg. Az üveg mindig üres, sosincs benne semmi, inni pohárból iszik, de a cumisüveget úgy használja, mint más a cumit. Emiatt ő vitte a cumisüveget az oviba, úgy, ahogy más a cumiját.
2012. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!