Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis jel probléma. Vasalható...

Ovis jel probléma. Vasalható kiesik, textilfilc elmosódott?!

Figyelt kérdés

Nálatok bevált valamelyik? Pont úgy vasaltam bele, ahogy elő van írva.

Filccel belerajzoltam a címkébe, 1 perc múlva teljesen elmosódott.

Mit csináltam rosszul?


2012. szept. 9. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor rajzold meg tollal, és varrd bele.
2012. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nemigen van energiám közel 3 gyerek mellett varrogatni száz ruhába jeleket.

Más ötlet?

Mit ronthattam el?????

2012. szept. 9. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Textilfilcet használtál?
2012. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sima alkoholos filccel szoktam a címkékbe rajzolni a jelüket és soha semmi probléma nem volt vele.

Pár mosás után elhalványul, akkor átrajzolom és kész, kb. 10 mp az egész.

Biztos nem fogok vasalgatni, varrogatni stb... :)

2012. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, a textilfilc, amit direkt mondtam az eladónak, hogy mire szeretném használni, az mosódott el.

Akkor veszek alkoholost, hátha....

2012. szept. 9. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:

www.ovisjel.hu már a fiamnak is onnan rendeltem (előtte sajnos belefutottam egy nagyon gagyi minőségű termékbe máshol) több mint 2 éve változatlanok a bevasalt cimkék!! Színesek, szépek. Jeleiket állandóan fejlesztik, újakat találnak ki, minden jelből szinte van vagy 3-4 de van amelyikből 10 féle is hogy válogathass közülük, én lányom pl. alma és van vagy 10 féle alma fent.

Most is tőlük rendeltem a lányomnak is vasalható jeleket (csomagban is lehet meg külön is különböző méretekben vannak) meg a váltócipőjébe cipőmatricát ami szintén nagyon praktikus, így sose keveri össze máséval.

Csak ajánlani tudom őket! Szép és esztétikus! nekem a rajzolt az nagyon nem tetszik, mert csúnyán rajzolok sajnos.

2012. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szintén így jártam mint te! A vasalható kiesett az első felvétel után, még a mosás előtt. A textilfilc meg elmosódott a cipőben! Nagyon mérges voltam. Aztán zselés tollal belerajzoltam egyenként mindbe a jeleket. Remélem nem fog kijönni olyan hamar. Ha igen, kipróbálom az alkoholos filc megoldást. :-)
2012. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is alkoholos filccel írtam bele, nem mosódott el, pedig többször mostam és vasaltam a ruhákat. Sima golyóstoll is jó, bár az hamarabb eltűnik mosásnál.
2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is alkoholos filccel írom a jelét.Soha semmi probléma nem volt vele.
2012. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc, vagy még jobb a lakkfilc! két gyerek egész ruhatára ezekkel van megjelölve és jól bírják a strapát (két éve)!
2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!