Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van tapasztalata Földes...

Kinek van tapasztalata Földes Fanni alapozó terápiájáról a Wekerle Gyermekházban?

Figyelt kérdés
Fel kell-e készülnöm arra, hogy a hat éves unokám sírva kirohan?

2012. szept. 10. 19:23
 1/2 Ronik válasza:

Kedves Ferenc!

Én mindkét gyermekem hordtam a Fannihoz tavaly, egy egész éven át. Nagyon kedves, türelmes nő, aki a kislányom lelkét is ápolta, nem csak a testét. Nagyon hálás vagyok neki én is és a gyerekek is. Nem tapasztaltam sírást, egyik órán sem, sőt a gyerekek a végletekig ragaszkodtak hozzá. Szerintem érdemes megpróbálnia. Remélem segítettem, ha még kérdése lenne, tegye fel bátran.

Üdvözlettel,

Veronika

2012. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Veronika!


Köszönöm a válaszát. A kérdésem feltevése óta eltelt pár hét, és én is csupa jót, kedvességet tapasztaltam.


Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyet kérdeztem az első foglalkozás előtti estén. Vannak rossz tapasztalataim edzőkről és tornatanárokról. Kezdve a sajátommal, akinek vastagabb volt a nyaka, mint a feje. Na hogy nézett ki? Mint egy két lábon járó [moderálva], és úgy is viselkedett. Sajnos a Fannihoz járó unokám öccsét is egyszerűen vízbe dobta egy baromállat úszóedző az úszásoktatáson.

2012. okt. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!