Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszóteres szülői "csetepaté"...

Játszóteres szülői "csetepaté" után Ti mit szólnátok ha kibeszélnének a játszótéri Anyukák a hátatok mögött? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg új játszóteret keresnék,vagy akkor mennék,mikor ők nincsenek ott..
2012. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezném mi a probléma,de jó lenne tudni mi történt!

Szerencsére én nem voltam még ilyen helyzetben,de nem bújkálnék,és ugyan úgy lejárnék arra a játszótérre.

2012. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz "kibeszélés" alatt?
2012. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tiszta akérdés.

Milyen csetepaté? Anyuka -anyukával és te elmész és aki ott marad kibeszél?

Vagy anyuka játszótéren veszik össze apukával, hazamennek és a többiek kibeszélik?

Meg attól is függ mi a témája a vitának, mennyire súlyos az összeveszés, meg ha mondjuk engem érint (én vagyok akit kibeszélének) akkor az hogy mennyire érzem azt hogy nekem volt igazam a vitában. Mert ha nekem volt akkor biztosan mennék máskor is.


Szóval ez így kevés info.

2012. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt már csúnya balhém anyukával, ugyan kibeszélés nem társult hozzá. Egyszer hallottam, hogy egyik anyuka mondta a másiknak hogy én hogy fogom a fiamat (dührohama volt a fiamnak) hát a tapasztaltabb anyuka helyrerakta a másikat hogy jól. De szarul esett. Értelemszerűen az ilyen rosszindulatú embert kerülöm és kész.

Csináljál úgy mintha mi se történt volna, és mintha nem hallottál volna semmit. Sokszor a kibeszélés hátterében irigység áll.

Rossz napotok volt összevesztetek ennyi. Fáradt anyukák vagyunk, persze hogy előfordul feszültség. Mivel senkivel nem történik semmi, így megy a pletykálkodás.

2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszont lemaradt, hogy volt már olyan hogy velem akartak kibeszélni valakit, és én elhajtottam.

Ha zavar az eset, akkor következőnek egyszerűen oda is vágódhatsz, hogy hallottad hogy kibeszélnek. Ennyi és pont, újra ugyanazon már nem vitázunk!!!

2012. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jo lenne tudni a reszleteket...

A kibeszeles es a megbeszeles nagyon hasonlit, de nem ugyanaz.

Ha pl. volt valami incidens, azt jo megbeszelni, h tobbszor ne fordulhasson elo. Ha az erintett mar nincs ott, akkor kibeszelesnek tunhet, bar az szerintem a masik szapulasat jelenti.

Nem tudom eleg jol fogalmaztam-e meg, kicsit faradt vagyok mar :)

Es orulok, h nem jarunk minden nap jatszoterre...

2012. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!