Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 23 hónapos lesz,...

Kislányom 23 hónapos lesz, amikor megszületik a kistestvére. Aggódom, hogy hogy fogja bírni nélkülem, amíg kórházban leszünk. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Apukáját is nagyon szereti, meg anyukámék is közel vannak, de azért az anya, az anya. Nagyon ragaszkodik hozzám. Pár óra, vagy ritkán egész délelőtt vagy délután nem okoz neki gondot nélkülem, de azért egy hét, az nagyon sok idő. Nagyon várom tapasztalt anyukák válaszát, akiknél a nagyobb gyerek kb. ennyi idős volt a szülés idején. Nagyon köszönöm!
2008. máj. 15. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,jobban fogja bírni mint te!Én is tartottam tőle,de nem volt semmi baj,egy ekkora gyerekkel már mindent meg lehet beszélni az ő szintjén.Mi elmondtunk nekik mindent,hogy korházba megyek hogy segítsenek világra hozni a kistesót.Addig a mama meg apa fog rájuk vigyázni és milyen jó lesz nekik...Szép szülést!
2008. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 19 hónapos volt a fiam,mikor megszületett a kistesó. A fiam borzasztó anyás volt. Senkivel nem volt szinte el csak velem. Meglepően nagyon jól viselte,hogy nem oltam itthon. Nem mondom,hogy néha nem sírt utánnam,meg rengeteget emlegetett,de komoly gond nem volt. Igaz a kórházba csak 1szer hozták be,mert persze nem akart hazamenni,igy jobbak láttuk,ha nem jön be többet. Annyi,hogy esténként beszéltem telefonon vele.

De én sokat mondtam neki,hogy lesz egy pár nap amikor anya nem lesz itthon,mert a kistestvéred kibujik a pocakból. Beszélgess vele sokat erről.


Üdv

2008. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz 1 hét, a 3. napon már kitesznek majd...

Mondd neki, hogy most ő vigyáz apára, ő lesz a házigazda :) És tényleg nagyon jól viselik, nálunk 18 hós volt a "nagy", amikor megszületett az öccse ;)

2008. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

Nekem 3éves volt lányom mikor fiam született!

nagyon jol viselte mig én a korházba voltam.

Délelött a bölcsibe volt délután mig apa nem jött meg a munkábol a kerinél volt!minden este hivott apa mert beszélni akart velem lányom.Nem sirt semmi mondtuk neki hogy hozzuk haza öcsit nem soká.

2008. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!