Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos a fiam, lassan...

18 hónapos a fiam, lassan megszületik a kistestvére, nem lesz neki lelki törés ha 3-4 napot nem leszek otthon?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem voltunk egymástól külön 2-3 óránál tovább, félek, hogy mi lesz vele a 3-4 nap alatt, biztos nehéz lesz neki, és félek hogy a lelkivilága fogja megsinyleni, ha azt hiszi majd hogy elhagytam... hogy fogjuk ezen túl tenni magunkat?

Őt nem fogják behozni látogatni, mert akkor még rosszabb lesz a helyzet szerintem, vagy hozzák be mindennap hogy lásson?


2010. márc. 4. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz neki. Jó lenne, ha gyakorolnátok. Pl vigyék el a nagyszülők (vagy aki vigyázni fog rá) egy-egy hétvégére, vagy csak legyen ott sokat veletek, hogy hozzászokjon. Jó lenne, ha nem így hirtelen hagynád magára. Próbálj előkészülni.
2010. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem inkább látogasson meg titeket minden nap. Az jobbnak tűnik.
2010. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt ugy oldottam meg hogy egy honappal a szülés elött elmagyaráztam neki hogy meddig és hol leszek.Aztán minden nap hosszabb idöre nagyira hagytam.Elöször csak három ora aztán a végén már egész nap.Egy éjszakát még máshol is töltöttem.

A vége az lett hogy nem érdekelte hol vagyok az allatt a pár nap alatt.

2010. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!