Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek (ek) mellett mennyi...

Kisgyerek (ek) mellett mennyi szabadidőtök van nektek és a párotoknak együtt és külön-külön?

Figyelt kérdés

Hány évesek a gyerek(ek)? Neked mikor és mennyi szabadidőd van, azt mire fordítod, apukának van-e hobbija, állandó programja? Mi és mennyi időt szán rá? Ez nektek jó így, vagy van amelyik fél kevesli/sokalja?

Családi programokat miket és milyen időnként szoktatok csinálni?

Elsősorban otthon levő, tehát nem dolgozó anyukákra és dolgozó apukákra lennék kíváncsi, de bárki válaszát szívesen olvasom!

Köszi előre is!


2012. szept. 12. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos a babánk! Én heti kétszer eljárok edzeni, addig a mamik vannak vele felváltva.

Sokan csavargunk, barátnőzünk. Több hasonló korú babás barátnőm is van.

A férjem heti kétszer focizik, akkor én vagyok itthon vele!

Kettesben kb. havi egyszer megyünk el mondjuk vacsorázni, moziba.

Szerencsénk van, a nagyszülők nagyon igénylik a babát!:) Ha két napig nem látják, már reklamálnak!

Most pl. nemrég a házassági évfordulónkon elmentünk fürödni kettesben.

Reggel elvittük a babát a mamihoz, és délután 3 körül mentünk érte!

2012. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 4 éves, majdnem 2 éves gyerekek, én itthon velük kismama, apa dolgozik.

Én festeni szoktam, ezt a hobbimat a gyerekek alvásidejében megoldom. Van néhány sorozatfüggésem is, ezeket is megoldom alvásidőben.

Apa játszik (ps, xbox), ő esténként, amikor már alszanak a gyerekek.

Ha ébren vannak a gyerekek, akkor egyikünk sem hódol a hobbijának.

Családi közös program: minden hétvégén kitalálunk valamit, nem ülünk itthon, ha más nem, akkor együtt megyünk a játszótérre.

Gyerekek nélkül nem csinálunk semmit, mindig együtt vagyunk.

2012. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 hónapos és egy közel 3,5 éves lányom van.Nem dolgozom,a nagy óvodába jár.A nagyszülők bármikor szívesen vigyáznak rájuk.Heti kétszer járok úszni egy órára.Addig mamáékkal vannak.Apa 9-től fél 5-ig dolgozik mindennap,hétvége szabad.A lánykámat ő viszi oviba.5-re ér haza általában.Pénteken 3-ig dolgozik "csak",ilyenkor néha találkozik a barátaival.De fél 6-ra már itthon van.Sportolni nem igazán sportol.Nekem ez így tökéletes,nem sokallom,pont jónak tartom.Családi program van minden hétvégén,kirándulunk,családot látogatunk.Mi heti egyszer lelépünk valahová,pár órára,gyerekmentesen.
2012. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam. Most kezdte az ovit, de még csak 2 napot volt, a héten itthon van betegen.

Alvás időben tornázom. Apuka 3 műszakba jár dolgozni, így saját hobbija nincs. Közös családi program a kedvenc focicsapatunk (NB1) hazai meccsére elmegyünk a fiúnk 22 hónapos kora óta. Előtte nélküle voltunk, addig a nagyszülők vigyáztak rá, de már közös program ez is. Imádja a gyerek is.

2012. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 3-4x járok tornázni hajnalban, ilyenkor a férjem van vele.

A férjem mindig kitalál valami tanfolyamot: most épp fotósuliba jár heti 1x. Emellett heti 1-2x elmegy a munkatársaival vagy a barátaival valamerre.


Hétvégén általában együtt vagyunk 3an, de van hogy a nagyszülők vigyáznak a lányunkra. Anyósom óvónő, egyre jobban élvezi a lányom a mondókázást én pedig sokat tanulok :-)


Lassan 1 éves lesz.

2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 és fél éves de már régóta minden 2. hétvégén mamánál van akkor van 2 szabad napunk és esténk.Hétköznap pedig felváltva vagyunk vele.heti 1-2 délutánt mindketten kimozdulunk.
2012. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

27 és 5 hónaposak a gyerekeim.

Férjem reggel fél 7-től este fél 6-ig dolgozik. Ha hazajön, a ház körül tesz-vesz, tűzifát vág, stb. Vacsorázik, és 8-fél 9 körül már alszik. Néha, kb havonta szombatonként elmegy a haverokkal szórakozni, akkor vasárnap használhatatlan mert józanodik...

Amióta megszületett az első gyerek, nem voltunk sehol kettesben.

Az én hobbim a tanyám, az állataim, sajnos két gyerek mellett nincs rá annyi időm, energiám, amennyit igényelne. A lovaglás pláne kimarad, egy éve ültem utoljára a lovaimon. Nagyon szeretnék újra táncolni járni, de sajnos nem tudom megoldani. A férjem csak a nagyobbik gyerekkel van el, a kicsit kb meg sem fogja...

Családi program: kb kéthetente anyósoméknál ebédelünk. Ennyi. :(

2012. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!