Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mellett, hogy oldjátok...

Babátok mellett, hogy oldjátok meg a pártotokkal, hogy "együtt" lehessetek?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam, és kellene egy két ötlet, az együtt létre :D Baba mellett :D

2012. febr. 16. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

A 6 hetes kontroll óta együtt vagyunk, nincsen ebben semmi. Nem igazán értem a kérdést.

Egy ágyban alszotok? Ha igen, akkor egyszerű. A gyerek elalszik, ti pedig kimentek vagy át a másik szobába és bumm. Ha külön ágyban alszik, akkor pedig mégegyszerűbb. Elalszik és tiétek az éjszaka. Hol a gond?

2012. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

elaltatod a babád és máris kettesben vagytok.


most jól le leszek pontozva de én nem értem mikor írják, hogy gyerekük van ezért megoldhatatlan a szex. egy 10 hetes baba gyakorlatilag többet alszik mint amennyit ébren van. persze még elég gyakran ébred, na de azért 3 óránként egy órát biztos tudtok egymásra szakítani ha nagyon akartok ;)

2012. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mis este vagyunk együtt miután a babó elaludt.Ha egy szobában vagytok akkor meg kimentek ennyi:D
2012. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha ilyen szegényes a fantáziád és egy ilyen egyszerű "probléma" sarokba szorít,azon gondolkodom:valyon milyen lehet a te szexuális életed (mármint ami eddig volt) ?!

Szerintem egy nagy 0 .

2012. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Miért kellene kimenni, attól mert egy szoba van ? A gyerek alszik, azt sem tudja mit teszel vagy mit nem. Mellesleg este lévén sötét is van. Legyetek már egy kicsit kreatívak...
2012. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
elalszik a gyerek és kettesben vagyunk. pont. Hol itt a probléma? Én sem értem a kérdést. Az a szegény baba is alszik valamikor!
2012. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy este sokáig fent van és mire elalszik addigra már mi is :D

Nappal meg amikor alszik akkor a párom dolgozik.

Sajnos nincs saját szobája még, de igyekszünk hogy legyen :D



Kíváncsi voltam ki hogy oldja meg ez a kérdést..

2012. febr. 16. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos a mi kislányunk is 10 hós és ő is későn alszik el sajnos. De nekünk szerencsére van 2 szobánk, úgyhogy pl hétvégén a délutáni alvása közben is együtt tudunk lenni, vagy ha netán időben le tudjuk fektetni akkor is, általában a nappaliban szoktunk "akciózni". De pl a múltkor hajnalban csináltuk. Egy héten 3-4 alkalommal simán meg tudjuk oldani.
2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi is hasonlóan vagyunk.

Párom elég későn jön, hulla fáradt, gyerek későn alszik el, van hogy apa hamarabb elalszik mint a gyerek, hisz reggel is korán kel :S

Nekünk is elég nehéz összehozni :(

Ráadásul volt már hogy végre sikerült, erre felkelt a gyerek, sírt :S

Hétvége délutánt mi is használtunk már ki, de akkor se felhőtlen,mert ki tudja épp 1 órát alszik vagy 10 percet. :S

Nem egyszerű, de megoldható :D Max apa fáradt lesz.

2012. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mi babánk még csak fél éves, de így is nagyon nehezen tudunk hetente 1 alkalmat összehozni. Amikor a kicsi elalszik akkor még általában a férjem dolgozik, ha meg itthon van akkor én kihasználom az alkalmat és főzök, mosogatok. Estére, ha éppen elaszik a kicsi, akkor már általában én is fáradt vagyok, ha véletlenül mégis "jó kondiban" lennék, akkor a férjem fáradt. Szóval nagyon nehéz, már csak azért is, mert ha esetleg alszik a kicsi, akkor is nagyon kevés időnk van egymásra hangolódni, mert tuti, hogy olyankor felébred (pedig csendben csináljuk) :). És mi lesz amikor már nagyobb lesz? ...:)

Kérdésedre válaszolva: akkor csináljuk amikor időnk van, nem vagyunk hullafáradtak és a babánk is alszik. És ekkor is gyorsan...:)!

2012. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!