Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam állandóan...

2 éves kisfiam állandóan nyálzik és sokat kint lógatja a nyelvét is, ez már több hete így van, először a fogára gondoltam, de nem érzem, hogy jönne neki. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megijesztett, hogy mindenképp vigyem el genetikai kivizsgálásra, mert szerinte nem jó, hogy mindig kidugdossa a nyelvét és folyamatosan csorog a nyála.Amúgy semmi egyéb tünete nincs, még nem beszél, de mindent megért, okos, ügyes kisfiú.

2012. szept. 13. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hátul as foga nem nöl véletlenül? utolso 4 fog? örülö az okozhat ilyet ha nem vidd dokihoz nézzen rá tényleg van ilyen genetikai betegség amire meg kellene vizsgáltatani
2012. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a fogait, a leghátsó őrlők még hiányoznak neki, lehet ettől nyálzik már több hete?
2012. szept. 13. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:

ez a nyelv lógatás mit jelent? szó szerint vagy csak kidugdossa.

ha lógatja én is elvinném orvoshoz, enyém se beszélt 2 éves korában, én már azzal elvittem, kaptunk tornát is, szóval ez önmagában már megindokolja, de ez a nyelvlógatás nekem se tetszene

2012. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyakran kidugdossa a nyelvét és nagyon folyik a nyála.De azért nem állandóan lóg ki a szájából.A bátyja is csak 2,5 évesen mondta ki az első szavát, a beszéd miatt nem aggódom.
2012. szept. 13. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
bodrinak hivjak?akkor nem baj....
2012. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!Elég ironikus humorod van, de azért megmosolyogtattál:D

De ma az orvosnőnk is megerősítette, hogy a foga miatt csinálja:)

2012. szept. 14. 17:22
 7/7 anonim válasza:
Szia! Rendben volt utána a kicsi?
2021. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!