Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középsulis vagyok, televan a...

Középsulis vagyok, televan a tököm már az egésszel állandóan baszogat a családom, hivogat a tanárom elegem van az egészböl, ugy gondoltam átmegyek valami szakmára, nincs valami ötletetek? Ami kell mostanság és azért nem rossz fizetés van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hanyadikos vagy? bárcsak én is inkább átmentem volna
2009. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Utálsz tanulni, de azért jól akarsz keresni? Bocsi, de a kettő nem fér össze. Máshol is baszogatni fognak.
2009. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok , az egészet utálom, nem 200 ezreket szeretnék keresni hanem 120 at ugy
2009. dec. 3. 20:41
 4/10 A kérdező kommentje:
10. ben vagyok
2009. dec. 3. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon menő manapság a vendéglátás.Ebből a szakmából /pld. szakács, felszolgáló/ mindig jól meg lehet élni, lehet önállósodni, külföldre /pld. hajó/ menni, stb. Elég izgalmas szakma.
2009. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
De ha szakmára mész, ott nem kell tanulni? ha lusta vagy a tanuláshoz, akkor mindegy milyen suliban vagy, mindig nyavalyogni fogsz, hogy bántanak és tanulni kell.
2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mindegyikhez kel érettségi, amihez viszont ki kell járni a középsulit. Szakács se lehet érettségi nélkül.
2009. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Hiszti helyett állj neki tanulni és senki nem fog cseszegetni. A tanárod meg jót akar neked, bár lehet hogy hagyni kellene, hogy elkallódj, majd észrevennéd magad 10 év múlva.
2009. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először tedd le az érettségit,utána is szerezhetsz szakmát. Azt jó ha tudod h szakmát szerezni 22 éves korig lehet,ill 2-t ingyen,az érettségit meg ha itt nem, akkor csak estin tudod megszerezni, de akkor már fizetni kell érte!
2009. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező! Elmesélek valamit!

Engem is kiutáltak a közösségből, ahová jártam középsuliba, s mint kiderült én végettük nem tudtam tanulni, állandóan zajongtak, rosszalló megjegyzéseket tettek barátomra is, rám is, a helyzet, hogy nem jól látunk. Sulit váltottam, elmentem közbe szakmát tanullni, és estin tettem le az érettségit. A környezetváltozás segített nekem is!

HÁrom éve írtad ki a kérdést, remélem azóta meoldódott valahogy a helyzeted.

2012. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!