Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a pocakban örökmozgó...

Akinek a pocakban örökmozgó volt a babája, annak kint is hasonlóan aktív lesz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék,mert nekem ez a második terhességem és nem így emlékszem az elsővel,ő mintha alig mozgott volna,bár már homályos emlék...vagy csak babona? köszönöm!
2012. szept. 13. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mozgott nagyon sokat a pocakomban,inkább csak átlagosan.

De kint olyan mint akit felhúztak :)

2012. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, mint te, kedves kérdező. 8 éve született a lányunk, emlékeim szerint ő nem mozgott ennyit (és ilyen erősen!), mint most a kistesó. Bár lehet, hogy csak az emlékeink halványodtak... :)

29 hetes vagyok, a baba az uh. szerint kisfú, és rengeteget mozog. Még éjjel is, ha fel kell kelnem pisilni, azonnal fel van ő is...

A lányunk egyébként egy igazi örökmozgó, és ezt szó szerint kell érteni. Viszont kicsi babának maga volt a tökély, 6 hetes koráig éjjel 1x volt fel, onnantól pedig végig aludta az éjszakákat úgy, hogy este kb. fél 8-tól reggel 7-8-ig.

Remélem ez most is így lesz... :)

Mennyi idős vagy?

Boldog babavárást!

2012. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! nekem van egy 4 éves kisfiam,aki tök nyugodt gyerek,már a többihez képest:) most is kisfiú lesz,és nagyon sokat érzem,így a 22. héten,csak reménykedek hogy utána se kelljen már rohangálni,megszoktam a jót:)

igen,éjjel is ha megyek pisilni,rögtön rugdosnak!

2012. szept. 13. 11:04
 4/5 A kérdező kommentje:
és még valami,viszont az én nagy fiam éjjel nem aludt semmit,vagyis fél óránként kelt,persze ez már megoldódott de akkor nagyon rosszul esett:) nappal pedig ahogy a nagykönyvben megvolt írva:)
2012. szept. 13. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom rengeteget mozgott a hasamban. Most egy éves és egy pillanatra nem tud megállni, de csecsemőként nem volt nyugtalan baba.

Nekem is van viszonyítási alapom. A kisfiam 3,5 éves, Ő nem volt ilyen aktív a pocakomban, csecsemőként is nagyon nyugodt baba volt, egészen addig, amíg másfél évesen el nem kezdett beszélni. Azóta nincs megállás. Nagyon eleven, tegnap is elesett az oviban a betonon a nagy rohangászásban.

Szóval nálunk bejött, hogy a többet mozgolódó kint is aktívabb csecsemőként.

2012. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!