Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmeséled hogyan viselte...

Elmeséled hogyan viselte kisebbik gyermeked amikor a nagyobbik óvodába ment? Milyen változások történtek, jobb lett vagy rosszabb otthon a helyzet?

Figyelt kérdés

8 hónapos fiam nagyon hisztis azóta, mióta a lányom elkezdte az óvodát.Egész nap kezelhetetlen, hisztis, nyűgös, azóta egy percet sem játszik egyedül.


Érzem és tudm,hogy az egyik ok a kezdődő szeparációs szorongás, de úgy veszem észre hogy a másik pont az hogy a nagyobb nincs itt napközben. Amikor a lányom hazajön az óvodából a kicsi teljesen megváltozik. Kisangyal lesz.


2012. szept. 13. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

fiam mikor ovis lett akkor volt a lányom 2 éves. gondoltam neki is jár 1 külön év,maradjunk együtt. valami elképesztő hisztikorszakm kezdődött,semmivel sem tudtam lekötni,így gyorsan elvittem bölcsibe.


neked nehezebb mert még kicsi,de ugyanaz lehet h megszokta a tesót és igényelné h megint ott legyen egész nap.szeparációs szorongást én hírből sem ismerem,nem hinném h az lenne


ötletet sajna nem tudok adni..:(

2012. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!