Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Onnantól kezdve, hogy pár...

Onnantól kezdve, hogy pár alkalommal már ügyesen evett önállóan kanállal a gyereketek, etetitek még ti is, vagy csak elé teszitek az ételt, hogy hadd próbálkozzon?

Figyelt kérdés

Ha az utóbbit csináljátok, akkor mit tesztek, ha napokig alig eszik, bele sem mártja a kanalat az ételbe?

Az én kisfiam ugyanis csak a bolognait, a pudingot, a húslevest, meg néha a joghurtot volt eddig hajlandó önállóan kanalazni. 15 hónapos.


2009. júl. 30. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 15 hónapos. Ha megunja vagy "elfárad" vagy éppen nem érünk rá maszatolni akkor én etetem, de egyébként hagyom had próbálkozzon. Még ha összemaszatolja a konyhát, akkor is. Persze már megtanultam különbséget tenni a már csak szórakozom és ezért játszom az étellel evés és a most nincs kedvem egyedül enni evések között :D. Szóval is-is.
2009. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 éves volt amikor ő is elkezdett kanalazni egyedül és azóta egy kezemen megtudom számolni hányszor hagyta hogy etessem.Nálunk is van ,hogy csak egy félét eszik de olyan is amikor nem nagyon eszik semmit pl:nagy melegben csak gyümölcsöt hajlandó enni.Először én is majd frászt kaptam de most már nem idegesítem magam mert ha éhes akkor úgyis eszik,soványnak sem mondanám most már 16hónapos 14kg 87cm.
2009. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!