Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hagyod, hogy babád...

Mikortól hagyod, hogy babád önállóan próbálkozzon kanállal enni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Onnantól hagytam hogy meg tudta fogni.

16 hósan egyedül ette a húslevest.

2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalább múljon el egy éves , és tudja megfogni majd a szájába tenni a kanalat.
2010. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát mi most voltunk 1 éves státuszon és leb...ott a védőnő hogy még nem adtam neki!Eszembe sem jutott még, hoisz csak nem régóta eszunk úgy hogy nem lesz inden csupa kaja!kb 8 hósan fogadott el kanalad kaját!Én most vittem neki a fürdőkádba kanalat meg egy tányért, ott gyakorolunk!

Már adok neki evésnél is,de nem teszek bele semmit!Hagy ügyesedjen!

2010. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szilárd dolgokat 10-11 hónapos, krémes dolgokat 12-13 hónaptól és folyékony dolgokat kb 14 hónapos korától eszi egyedül a kisebbikem.

Nagyobb talán két éves volt, mikor egyedül ette a levest, de erre már pontosan nem emlékszem.

2010. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem is az egyéves státuszon kérdezte a védőnő. És én sem gondoltam, hogy már kellett volna vele próbálkozni. Most 13 hónaposak vagyunk, apránként elkezdjük, bár eddig mindig "fejjel lefelé" tett be a kanalat a szájába:)

Így elég érdekes lesz:)

2010. dec. 8. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:

11 hós a babám, már többször próbáltuk, de egyáltalán nem megy. Ráadásul annyira lefoglalja a tálka, kanál, hogy az én kanalam nem érdekli, inkább játszik. Szóval a kétkanalas dolog sem megy még. A tálkát előbb-utóbb fel is fordítja vagy "megmarkolja" a főzeléket.

A sűrűbb dolgokból (az evés végén) szoktam egy kicsit a kanálra rakni, azt vagy lenyalja, vagy szétkeni...

A kenyérkatonákkal gyakorlunk, azt többnyire sikerül betuszkolni a szájába. :-)

2010. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a kenyérkatona nekünk is megy:)) és nagyon nagy sláger!
2010. dec. 8. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan az a helyzet mint a 16:32-eséknél:)

Nem hiszem,hogy le lennénk maradva bármiről is.

Tőlem nem kérdezte a védőnőnk.

2010. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja,15hónapos.
2010. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21 hónapos, már nyár óta egyedül eszik, előtte meg amikor etetteem, neki is volt kanala.
2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!