Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire vagytok pánikolós,...

Mennyire vagytok pánikolós, parás anyukák? Hogy viselitek ha beteg, vagy nyűgös a gyerek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok bolond vagyok-e,vagy van még valaki aki hozzám hasonlóan parás.Én pl.kiakadok egy szimpla náthán is,mert félek a szövődményektől.Görcsbe rándul a gyomrom ha felsír éjjel a gyerek,pedig ritkán fordul elő.Nem mondhatnám betegesnek,mégis nyűgösebb napjain rögtön arra gondolok:tuti beteg lesz.Szinte sosem hagyom másra,nem járok nélküle sehova,mert nem lenne egy nyugodt percem sem.Férjem szerint lassan belehülyülök a gyereknevelésbe.Szerintetek is gáz ez?

2012. szept. 13. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mérsékelten. Nem rettegek a szövődményektől, de ha belázasodik, mindig elviszem orvoshoz, hiába tudnám esetleg én is csillapítani a lázat. Jobb a békesség. Szerencsére a gyerekorvosunk, egy idős néni abszolút partner ebben, még soha nem hallottam tőle, hogy "minek hozta ide a gyereket egy kis lázzal?", amiről itt többen beszámolnak.

Ettől függetlenül persze nem szeretem, ha beteg vagy nyűgös, de nem parázok, inkább csak nagyon sajnálom szegénykémet.

2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak az ismeretlen dolgoktol parázok be sima felsirástol,sima náthátol nem.
2012. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, én dettó ilyen vagyok!:)

De azért érdekelnének engem is a vélemények.

2012. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon parás vagyok. Óvom a széltől is. Fél éves most. Az oltás utáni láztól nagyon megijedtem. Azért én édesanyámra simán ott tudom hagyni, mert tudom, hogy jó kezekben van. Amúgy nagyon aggódós vagyok. Ha éjszaka felsír, azért attól nem ijedek meg. Én is hajlamos vagyok egyébként a kombinálásra.
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!azon nevetek magamba,hogy az enyém már 2 éves...szóval fél évesnél még elmegy:)asszem keresek egy pszihológust:)
2012. szept. 13. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont gáz. Hány hónapos/éves? Nyugodj meg te az anyja vagy, neked kell ezekben a helyzetekben észnél lenned. És egy kis náthánál nem rögtön tüdőgyulladásra, meg légzésmegállásra gondolnod. Igen szerintem ez gáz.
2012. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Betegségek terén parás vagyok, mondjuk volt is részünk benne rendesen. 1 év bölcsi, 1 év ovi, most középsős. MOndjuk már sokat edződött (vele együtt mi is), de még így is sz.rul érint, ha elkezd prüszkölni (1-2-nél többet), mert tudom, hogy már megint kezdődik. :( Féltem az utcán, nehogy essen, biciklivel, gyalog, futva, bárhogy, féltem a játszón, nehogy leesen valahonnan. :) Mondjuk azzal nincs gond, hogy ne járnék nélküle máshová, ő is megy mamákhoz, ott tölt 1-1 napot, akkor azzal semmi bajom, akkor nem aggódom. Mondjuk ha nincs otthon, de megszólal a telefon, akkor összerándul a gyomrom. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!