Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányas méretű hótaposót vegyek?

Hányas méretű hótaposót vegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom talphossza zokniban 15 cm. Cipőkből 24-est hord. Kinéztem a neten pár hótaposót, de nem vagyok biztos a méretben. Angol méretezés (next), a 25-ösnek a belső talphossza 16 cm, a 26-osnak 17 cm.

Szerintetek melyiket vegyem?

Meg tök fura, a 25ösre is és 26-osra is UK8 méretet írnak. Ez normális?


2012. szept. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

èn nem vennék a gyereknek meg magamnak sem cipöt próba nélkül, csak akkor ha vissza küldhetö, ha nem jó.

vagy is rendeld meg minegyiket és küld vissza amelyik nem jó. egyébként meleg vastag cipöt is úgy kell venni mint rendes cipöt, ha jó minöségü a cipö nem kell bele melegebb zokni, egy átlagos téli zoknival amit rendes cipöbe húzól kell melegnek lenni a cipönek, vagy is akkor 24-t vegyél neki.

2012. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

húz rá a lábára egy vastag zokni/harisnyát+még egy zoknit.

így rajzold körbe a talpát (ha hagyja :)), és így mérd le, mekkora a talphossza. Ettől 1 cm-rel hosszabb jó neki.


De én előre még nem nagyon merek vásárolni télire semmit, mert nem tudom,, addig mennyit nő a lányom lába...

2012. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
angol méretezésü chótaposot csak probával venék mert elégé más méretezésü mint az itthoni cipök.
2012. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az angol méretnél én sem a méretet nézem, hanem inkább a centit, az biztosabb. De lehet hogy várok még egy picit a vásárlással.
2012. szept. 13. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad úgy cipőt venni, hoyg nem próbálja fel és előre sem szabad megvenni.
2012. szept. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!