Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elegendö két éves gyereknek 3...

Elegendö két éves gyereknek 3 darab piskota tejbe áztatva uzsonnaként?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
dehogy! ez egy 6 hósnak elég talán.. legalábbis az enyém 2 évesen már komplett zsömléket tolt be zöldséggel, felvágottal.. egész joghurt kiflivel,2-3 alma..
2012. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
bocsi,de ez még a kiscicámnak is kevés lenne,egy joghurtot még adj mellé neki
2012. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az én két éves fiam ma megevett egy pár bécsi virslit és lekísérte egy joghurttal. Két éves és nem duci.
2012. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy egyébként mennyit szokott enni az a gyerek. A lányom 3,5 éves, neki elég lenne, mert eleve nem nagy étvágyú. Ha nagyon éhes, akkor talán megeszi a kifli felét felvágottal és pár karika paradicsommal.
2012. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csak azért kérdem mert ma alig evett valamit gondoltam hátha ez valamit dob de a 3 bolt 2 evett meg,....

sokra nem mentem vele

fogzik amugy 13 kg 40 dkg

2012. szept. 13. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit első írt, az nekem is elég lenne.....


Utolsó jól leírta, függ az étkezési szokásoktól is. Van, akinek elég, van, akinek nem. Ha csak ennyit eszik meg, nyilván nem tudod megtömni... Ha éhes, úgyis eszik többet, ha nem, akkor a fejed is állhatsz, akkor se eszik meg 3 almát, kiflivel és joghurttal...

2012. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesn alkat és anyagcserefüggő!

Az egyik fiam éhenhalna egy ilyen uzsitól, a másik meg szétpukkadna!

2012. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jól fejlett, szép méretekkel rendelkező gyerek. Nálunk mikor mostanában megindul a fogzás, szintén csökken az étvágy, sőt semmilyen darabos ételt nem tudok adni neki, mert mondja, hogy fáj a foga. Én többféle ételt főztem egy nap, meg az sem baj ha kétszer ugyanazt eszi. Sűrű leves, főzelék, pörköltszaft tésztával meg ilyenek. Majd ha áttörik utána megint minden helyre jön. Nálunk az utolsó 4-ből még csak egy van kinn. 2,5 éves a kisfiam.
2012. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!