Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hónapos, vagy párhetes...

1 hónapos, vagy párhetes babát el lehet vinni ballagásra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem vinném,végig bőgné az egész ballagást
2012. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy el lehet vinni, csak minek kitenni annyi bacinak, idegen szagnak, ingernek, zajnak egy ilyen csöppséget?


Ha kint maradtok az iskolaudvarban, akkor talán van értelme, mert mindegy, hol sétáltok babakocsival, az utcán vagy egy suli udvarán.

2012. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most lenne valemilyen ballagás? Mert takonykóros időben kész életveszély egy ekkora babának. Ha a jövőre gondolsz és május körül lesz egy egy hó körüli babád, vagyis még meg sincs, rá fogsz jönni, hogy baromira nem kívánod pár héttel a szülés után, hogy Te meg az az icipici baba idegenek közé menjen. Zaj, rengeteg ember, illat, izzadság, tömeg.....Nem egy kisbabának való.
2012. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1 női rokonomrol van szo,mert 2013 április elejére van ki irva szülni.Aggodok érte és a baba miatt.
2012. szept. 13. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
nem vinném,meg addig még számtalan dolog történhet,ilyen hosszabb távlatokba nem gondolkodnék
2012. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem, a hülyeségnek is van határa...
2012. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a rokonom elhozza-e majd a kicsit.családi összejövetel is lesz
2012. szept. 13. 21:16
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha családi összejövetel is lesz szerintem jobb lenne ha csak az összejövetel helyére vinné el és ott majd tudtok találkozni és örülni az "elballagásnak" is!

Az én lányom februári mi is vittük már egy hónaposan sok helyre,nem is beteges.Persze ha influenza járvány lenne akkor biztosnem vinném én se.

2012. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?Nekünk 2 hetes volt a baba,amikor anyukám 60. szülinapját tartottuk egy étteremeben(ez június eleje volt).A baba végig aludta az egész eseményt.Rá 2 hétre 120 km-re utaztunk,mert a nagyim 99. szülinapja volt.Szintén a babával,és szintén semmi gond nem volt.Most szept. végére vagyok kiírva,november elején megyünk le,sajnos a nagymamám tavaly meghalt(101 éves volt),de egy évben 2x(júniusban és novemberben)tartunk nagy családos összejövetelt,amikor mindenki ott van.Mi sem szeretnénk és nem is fogunk elmaradni.38hkm
2012. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
családi kaja lesz,összejövetel. Pasinak van már 2 tizenéves gyereke,1 (15 ÉV)fiú, és 1(14 ÉV) lány.Csajnak első baba lesz,és 37-38 körüli szerelmes pár.Elég nagy a rokonság és a család nálunk.Ballagás után ajándék oda adás lesz,aztán vége mindenek.Utána családi összejövetelek,közös családi ebéd vagy vacsora lesz. 21-30-an leszünk.Kiváncsi leszek,hogy babával mi lesz 2013 május elején
2012. szept. 15. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!