Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hónapos, vagy párhetes...

1 hónapos, vagy párhetes babát el lehet vinni ballagásra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem fog beállni a kisbabával a legnagyobb tömegbe vagy a hangszóró elé. A tömeg mellett vagy a csoport szélén állva szerintem tavasszal, ha jó idő van, miért ne lehetne ott. 1-2 óráról van csak szó. Csak legyen mód megszoptatni és tisztába tenni szükség esetén.
2012. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
2012. május 05.-én ballagok,és vendégek a sorfal mögött állnak jó idő esetén az udvaron. Tavaly az unokabátyámén,az apuka és 2 gyerek családi ballagásutáni kaja helyszinen voltak asszem.Lehet,hogy oda mennek vagy nem tom.
2012. okt. 31. 12:44
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, de nem kellene.
2012. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Féltem a női rokonom kisbabáját,de szerintem jó megoldás lesz. kiváncsi lennék,hogy vigyázz a babára valaki,vagy ballagásra elhozza
2012. dec. 8. 08:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Ellehet vinni de nem érdemes. Utána ha van kajálás vagy valami ott nem probléma.
2013. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
El persze,miért ne! Nem egy hímestojásról van szó és nem 1hetes. Persze vannak korlátok,de én MINDENHOVA VISZEM a gyerekeimet. (Hamarosan 3at.) Másképpen sose tanulják meg. Ha nem bírja a baba,elmegy sétálni vele...
2013. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet semmi nem lesz átalussza az egészet:_))Én a 2 hetes babámmal voltam ballagáson átaludta..)

Elvonultam tisztába tettem,cicizett semmi gond nem volt!

Szeretik a nyüzsgést sokkal jobban pihennek meg minden..)

egy 3 éves kiscaj anyuja aki mindenhova viszi a gyerekét..:-))

2013. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam áprilisban született, hivatalosak voltunk ballagásra, igaz júniusban volt, mert általános iskolai volt. A ballagásra az iskolába nem mentünk el, de a családi összejövetelre igen, ott adtuk oda az ajándékot is. Teljesen természetesnek vette mindenki, hogy az iskolában nem voltunk ott.
2013. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!