Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben illik vinni 7-8-9 hós...

Miben illik vinni 7-8-9 hós babát ballagásra, esküvőre?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mit adjak rá!Van 1 csomó ruhácskája (szoknya)de a legtöbb faremeros,de olyan édes benne!Ilyenbe el lehet vinni ballagásra?És esküvőre mit adnátok rá?
2009. ápr. 23. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat adj rá, amiben jól is érzi magát, de csinos is, szerintem a farmerszoknya jó választás.
2009. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jövő héten megyünk ballagásra, kislányom 8 hónapos, én is kantáros farmerszoknyába viszem, olyan szép benne. Szerintem ekkora lánykát még mindegy miben viszel, nála még nem nézik az illemet. De annyi szép ruha van, biztos nektek is rengeteg van.
2009. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm varratott egyformát magának és a kislányának esküvőre.Sztem ballagásra mindegy mit adsz rá.De a farmerszoknya szerintem is tuti:)
2009. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vettem a 7 hós lányomnak egy ugyanolyan színű kord ruhácskát a nővérem esküvőjére, mint amilyen színű kosztümben én leszek.

Mondjuk amúgy is gyakran van rajta kisruha (eddig harisnyával, de már itt vannak a melegek), szóval szokva van hozzá, ballagásra én is simán elvinném farmerban.

2009. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Tanárként sok ballagáson vettem már részt, és megnyugtathatlak, hogy semmi gond sincs azzal, ha farmer szerelést adsz a babádra. De ha megnyugtat, akkor nézz neki valami elegánsat. Én pont húsvétra vettem neki egy nagyon édes kötényruhát - olyan hagyományos fajtát. Nagyon édes!!!

2009. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindnekinek a válaszát:)

Rengeteg ruhánk van éppen ezért nem nagyon szerettem volna venni neki,max. az esküvőre!De a ballagásra farmer szerkó lesz:):)O nagyon édi benne:)

Szép napot!

2009. ápr. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!