Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben mit adtok másfél...

Ilyen időben mit adtok másfél éves járni tudó gyereketekre?

Figyelt kérdés
Kell rá harisnya is vagy elég egy farmer?
2012. szept. 15. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én adok rá harisnyát. Nem szeretném ha megfázna.
2012. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is féltem nagyon :) csak megerősítésképp kérdeztem, köszönöm :D
2012. szept. 15. 10:51
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Úgy mondják, hogy ilyenkor mindig egy réteggel több kell rá, mint amit te viselsz. Tehát neked hosszú nadrág kell, mert rövidben fáznál. Akkor neki nyugodtan elfér egy harisnya. Első voltam.
2012. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom, azt nem tudtam, hogy ez ekkora kisgyerekekre is vonatkozik, mert ő már szalad és sétálni indulok vele, de hiába süt a nap, hideg a szél.18 hónapos
2012. szept. 15. 10:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem adok harisnyát még a lányomra. Inkább egy vastagabb nadrágot, magas szárú cipőt.
2012. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Őszi cipő

harisnya

kord nadrág

h.ujjú body

pamut vastagabb pulóver

átmeneti kabát

mi így mentünk ma ki a 1,5 éves kislányunkkal.

2012. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
És télen mit fogtok adni rá? 2 nadrágot meg egy harisnyát vagy fordítva? (nem kötekedni akarok csak kérdezem mert kíváncsi vagyok) :)
2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Még így is hideg volt a keze és a nyaka sem volt épp meleg. Nálunk reggel 12C volt. Lehet, kedves utolsó, hogy nálatok 22C van, nálunk hideg volt reggel, amikor kint voltunk és a szél is fúj rendesen.

Ja és 3 gyerekünk van.

2012. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lányomon egy póló-hosszú ujjú pulcsi, melegítőfelső, bugyi, melegítőnadrág, zokni, őszi sapka, őszi kiscipő.(20hónapos, ő amikor én tundrabugyit hordok, még vígan rohangál egészségesen egy bugyogóban...)
2012. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi reggel 8 körül indulunk el itthonról. Akkor 13 fok van. Őszi zárt cipő, zokni, farmer/kord nadrág, póló, hosszú ujjú felső és széldzseki van a kislányomon. Én harisnyát akkor adok, ha 10 fok alatt van a hőmérséklet napközben is. Még sosem fáztak meg. Délután meg 20 fok körül van. Pláne nem adok harisnyát.
2012. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!