Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál, ha egy szép...

Mit szólnál, ha egy szép napon, miközben nevelgeted a gyermekeiteket, azt mondaná a férjed, hogy már nem szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Ma én ezt kaptam meg... Három és fél év házasság és két kisgyermek után...

Persze voltak kisebb-nagyobb problémák az életünkben, mint máshol is. De a gyermeknevelés mellett igyekeztem odaadó feleség lenni, nem hagytam el magam, úgy nézek ki, mint amikor megismerkedtünk és mégis...



2012. szept. 15. 13:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
azt hiszem egy világ omlana össze bennem..sajnálom h ebbe a helyzetbe kerültél..
2012. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%
szarul esne, de edzt magadtól is kitalálhattad volna... kb. 3 év után minden szerelem elmúlik, és ami utána marad azt szeretetnek hívják... nemtudom, hogy a házasság előtt mióta ismertétek egymást, de gyerelet biztosan nem vállalnék, csak olyannal, akivel min. 3-4 év után is jól el vagyunk, a rózsaszin köd már elszállt, és kiderült hogy a szerelmen túl is megértjük egymát, és egy életet le tudunk élni együtt... persze az a kérdésből nem derül ki, hogy el akar-e hagyni, vagy mi...
2012. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Rosszul esne, de a szerelem elmúlik egy idő után, függetlenül a külsőtől. Az a lényeg, hogy tiszta szívből szeressen! :)
2012. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%
egyébként sajnálom, viszont tartsd szem előtt hogy az a rossz érzés, csak átmeneti állapot, és lesz jobb
2012. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Én azt gondolom ,hogy a szerelem hullámzó érzés. Hol jobban, hol kevésbé van jelen a kapcsolatban.

Biztosan rosszul esne egy ilyen kijelentés, de elsősorban azért, mert azt gondolom, ezt így nem vágjuk bele a másik képébe.

2012. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Velem megtörtént. Hát az ember összetörik, aztán összekaparja magát és szépen lassan talpra áll és vagy megbocsát vagy nem. Mi nem vagyunk együtt 1 éve, barátok maradtunk, sebeim lassan begyógyultak :) A gyönyörű, okos lányommal kettesben élek.
2012. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt így kijelentette,akkor biztosan van már elképzelése a jövőtöket illetően.Én efelől érdeklődnék,hogy akkor most hogyan tovább.Ha elmúlt a szerelem,akkor mi az,ami megmaradt.Lehet-e erre alapozni a jövőt,vagy induljatok el külön utakon.Elsőre letaglózza az embert egy ilyen beszólás,de az élet megy tovább.Vagy vele,vagy nélküle.
2012. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nagy szerelem volt. Megismerkedésünk után egy évvel, már házasok voltunk!

Nem tudom, olyan ürességet érzek és csalódottságot.

Persze, én is éreztem néha napján, hogy kicsit múlnak az érzések, részemről is, de ilyenkor a szép emlékekre gondoltam, vagy igyekeztem kicsit kettesben lenni a férjemmel és azon kaptam magam, hogy újra ott a régi tűz.

Szóval meggyőződésem, hogy az érzéseket lehet befolyásolnunk. Én elhatároztam, hogy a sírig szerelemmel fogom szeretni!

Sajnos egyoldalúan....

2012. szept. 15. 13:50
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

"Biztosan rosszul esne egy ilyen kijelentés, de elsősorban azért, mert azt gondolom, ezt így nem vágjuk bele a másik képébe."


Én is úgy gondolom,hogy nem mondjuk ezt egymás szemébe,mégha valóban a szeretet lépett is a szerelem helyébe ,valami célja volt ezzel,lépni akar,szabadulna a kötöttségektől,rájött,hogy mégsem jó a felelősség ami a gyerekekkel jár,nem mérte fel reálisan hogy mivel jár majd a családi élet ?


Ha lépni akar ki a házasságból,vagy hirtelen haragjában mondhat valaki ilyesmit,egyébként egy jóérzésű férfi nem sértené meg ezzel a gyerekei anyját.

2012. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A 9-es válaszolóval nagyon egyet értek! Már kezdenek felszáradni a könnyeim és a "bánatcsokimon" is túl vagyok.

Hát részemről vége ennek a kapcsolatnak - egy időre! Majd meglátjuk, hogy változnak az érzései, ha közlöm vele, hogy mostantól külön utakon!

Sajnálom, de a lelkembe tiport és ez után már nem tudok úgy viszonyulni hozzá, mint eddig.

Pedig én szerelmes vagyok belé!

2012. szept. 15. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!