Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál, ha egy szép...

Mit szólnál, ha egy szép napon, miközben nevelgeted a gyermekeiteket, azt mondaná a férjed, hogy már nem szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Ma én ezt kaptam meg... Három és fél év házasság és két kisgyermek után...

Persze voltak kisebb-nagyobb problémák az életünkben, mint máshol is. De a gyermeknevelés mellett igyekeztem odaadó feleség lenni, nem hagytam el magam, úgy nézek ki, mint amikor megismerkedtünk és mégis...



2012. szept. 15. 13:37
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy gondoltatok ránk.

Azóta sokat beszélgettünk és rájöttünk, hogy más gondok is vannak közöttünk.

Külön vagyunk. Még egy házban élünk, de majd ez is változni fog. :'-( Sajnos ez van. El kell fogadnom. Most csak a gyerkőcökre koncentrálok, így telnek a napok. Belebetegedni nem vagyok hajlandó.

2012. szept. 21. 15:19
 32/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ,sejteni lehetett,hogy ha így kimondja a férjed,hogy már nem szerelmes beléd,akkor esetleg lépni szándékozik ,mert egyébként ha meg akarta volna javítani ami elromlott ,akkor nem ezzel a mondattal jön,fenyegetőnek éreztem,hogy ezt mondta...
2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Huh:-(((, nagyon nagyon sajnálom...nem lesz egyszerű, ez egy nagyon nagy lépés, nagyon gondoljátok át, dumáljatok, dumáljatok, hátha kisül vmi, hátha van vmi megoldás...nagyon fájdalmas lesz ez...

Nagyon sok erőt kívánok!

2012. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!