Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neten meghirdetett baba-mama...

Neten meghirdetett baba-mama holmitokat (ruhák, cipők) ha postán adjátok fel akkor mibe csomagoljátok általában?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én befóliázom,és úgy teszem bele egy vastag papirba,leragasztom.
2012. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi az, és mekkora. Vagy barna csomagolópapírba, vagy bélelt borítékba.
2012. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1., zacsi+teljes celluxozás+papír, erre írom a címet, amit szintén átragasztok még..


2., zacsi+doboz+külső teljesen celluxozás

2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanugy mint a 3-as, arra figyelek, hogy a csomagolas ne emelje a posta dijat. Van, hogy emiatt csak zacskoba teszem es alaposan korberagasztom. Ha belefer a sulyba, akkor azert jobban szeretem dobozba tenni. Gyujtottem a tapszeres dobozokat pont erre. Konnyu, de megis van tartasa.
2012. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az konkrétan, mekkora, milyen súlyú.

Elég sokrétűen csomagolok:)

A kedvencem a pelenkás zacsi kifordítva, persze több ruhánál, erre 1 ragasztás és a címet alkoholos filccel írom rá.

Egy ruhát általában átlátszó zacsi+fehér papír, erre több ragasztó, hogy sehol ne nyíljon szét. Cipőket dobozban.


Én kaptam már újságpapírba csomagolva is, meg sima háztartási folpackba csomagolt terméket is...

2012. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!