Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Transformers 1-2 4-7 éves...

Transformers 1-2 4-7 éves gyerekeknek - mehet?

Figyelt kérdés

Hali!


Ugye mindenki szerintetek teljesen normális, hogy 4, meg 7 éves gyerekek - többek között - azt nézi a képernyőn, hogy az egyik robot kitépi a másik kutyaszerű robot gerincét?


Mert hogy végül itt is a jó győz, akkor meg nem mindegy?


Csaó!



2012. szept. 16. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném nekik nézni,főleg a legkisebbeknek nem.Nem csak amiatt,amit a képernyőn látnak,hanem amiatt is,hogy a képek ezekben a mesékben túl gyorsan váltakoznak.Ez nagyon megterhelő az idegrendszer számára.Feszültséget generál a szervezetben,melyet majd egymáson vezetnek le.
2012. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem mindegy, és az a normális, ha a szülő cenzúrázza, mit nézhet meg a gyerek, és mit nem.

Hasonló okokból pl. az Avatar se került még családi megtekintésre, pedig 9 éves lesz a fiam.

Tudom, hogy sok szempontból lassabban érik, mint a korosztálya, és nem neki való, nem értené, és valószínűleg le se köti. Szerintem az osztályban a gyerekek többsége már látta.

Ez engem meg nem érdekel.


Sok szülőnél sajnos nyomós érv szokott lenni, hogy "De annnyúúúúú, már miiindenkiii lááááttaaaa".

2012. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-2 éves gyerek még ne is nézzen tv-t. Tudom, ezt nehéz betartani!!

4-7 éveseknek pedig ott vannak a nekik szánt, főleg állatos mesefilmek.


A válaszom a kérdésedre: NEM MEHET!!!!!!!!!!!

2012. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább a Transformers rajzfilmeket nézzék. Azok is vannak néha olyan brutálisak, mint a mozifilmek, de legalább nincs bennük annyi durva, alpári poén.
2012. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nahát! Csoda, hogy a kérdést a megfogalmazása ellenére mindenki jól értette :-) . Köszi a válaszokat, ezek szerint más is hasonlóképpen gondolja.


A dologhoz kiegészítésként hozzátartozik, hogy a fent említett gyerekek összesen 3-4 DVD-t tudnak nézni, mert itthon ennyi van. Ja, és tv-t sem néznek. Ők sem, meg mi sem.


Ha már itt tartunk: tudtok olyan filmeket (lehetőleg nem modern animációsokat) mondani, amit ti is nézhetőnek tartotok? Pontosabban: olyanokat én is tudok, amiket nézhetőnek tartok, de ezek általában nem érdeklik őket :-/


Köszi!

2012. szept. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!